Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

2-dílné ALU kolo Work EMOTION T7R2P, 8x19 5x108 ET 45 COLORISM růžové s leštěným límcem

Exkluzivní 2-dílné ALU kolo Work EMOTION T7R2P o rozměru 8x19", rozteči 5x108 a zálisu ET 45 mm v individuálním barevném provedení s COLORISM růžovým středem a leštěným límcem. Toto kolo je kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS). Všechna kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku.

Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech.Celý popis

18 695 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Work Wheels
Kód: T7R2P1980510845CHP
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Exkluzivní 2-dílné ALU kolo Work EMOTION T7R2P o rozměru 8x19", rozteči 5x108 a zálisu ET 45 mm v individuálním barevném provedení s COLORISM růžovým středem a leštěným límcem. Toto kolo je kompatibilní s většinou originálních snímačů tlaku v pneumatikách (TPMS).

Všechna kola Work Wheels jsou vyráběna v Japonsku.

Modelové označení: EMOTION T7R2P
Průměr kola: 19"
Šířka kola: 8"
Rozteč: 5x108
ET (zális kola): 45 mm

Uvedená cena obsahuje 1ks ALU kola v daném rozměru bez příslušenství. Vzhledem k častému použití kol Work pro sportovní účely a jejich inspirací v motorsportu není v základním balení obsažena středová poklička. Požadovanou variantu středové pokličky, případně dalšího příslušenství naleznete v doporučených produktech níže.

Technická poznámka: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu. Nejedná se o volitelný parametr.

Technická poznámka: Pro zajištění maximální bezpečnosti jsou jednotlivé části 2-dílných kol z řady EMOTION navzájem pevně svařeny.

alu-kolo-work-emotion-11r

Všechna kola Work z řady EMOTION je možné objednat v individuálním barevném provedení COLORISM.Díky této volbě můžete svá kola Work odlišit od běžné produkce a barevně přizpůsobit vašim požadavkům. Součástí barevné nabídky COLORISM pro řadu Work EMOTION jsou následující barvy:
- Oranžová "Mandarin alert"
- Růžová "Casis haze"
- Zelená "Kiwi power"
- Modrá "Energy Mint"

Dalšími barevnými variantami jsou Candy Color odstíny:
- Modrá "Candy blue"
- Červená "Candy red"

Ohledně výše příplatku za individuální barevné provedení se v případě zájmu o objednání informujte předem.

Výrobce Work Wheels se soustředí na výrobu kol, kde finální rozteč a povrchová úprava odpovídá individuálnímu přání zákazníka. Kola Work tak vznikají z velké části jako polotovar, který je až po zadání objednávky dokončen dle vámi zadaných parametrů. Work Wheels vám tak dává velkou svobodu při výběru a kola je díky tomu možné aplikovat na širší paletu vozů.

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem litých kol Work Wheels z Japonska do ČR.
 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.