Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Aerodynamické zapuštěné zámky kapoty se zámkem

Aerodynamické zámky kapoty jsou zapuštěné držáky, které nenarušují vzhled ani aerodynamiku vozu. Je možné je použít s libovolnou kapotou (hliníkovou, carbonovou či laminátovou). Tato sada je navíc opatřená zámkem zabraňujícím otevření kapoty cizí osobou.Celý popis

1 890
Cena je včetně DPH
Značka: Escape6
Kód: AEHP-002
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Aerodynamické zámky kapoty jsou zapuštěné držáky, které nenarušují vzhled ani aerodynamiku vozu. Je možné je použít s libovolnou kapotou (hliníkovou, carbonovou či laminátovou).

- aerodynamický design nenarušující vzhled
- nízká hmotnost
- černá barva s červenými držáky
- integrované zámky proti nežádoucímu otevření

Součástí balení je šablona pro přesné vyříznutí otvoru do kapoty.
Držáky jsou opatřeny zámkem zabraňujícím otevření kapoty cizí osobou.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.