Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Air Lift Performance spojka/redukce z 1/4" samec na 3/8" hadičku

Air Lift Performance závitová redukce s vnějším závitem 1/4" (samec) a přechodem na hadičku 3/8"Celý popis

63
Cena je včetně DPH
Kód: 21853
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Originální redukce Air Lift Performance s vnějším závitem 1/4" (samec) a přechodem na hadičku 3/8". Praktický a spolehlivý přechod ze šroubovaného spoje do kvalitní kovové rychlospojky. Používá se například jako přechod z opletené hadice (přívod vzduchu do měchu) na hadičku pro rozvod vzduchu.

Tento díl pochází z originální distribuce od dodavatele Air Lift Performance (USA).

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.