Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Air Lift vzduchový měch se šroubením

Air Lift univerzální vzduchový měch se šroubením. Maximální výška měchu 19,6 cm.Celý popis

Kód: 58533
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Maximální délka v roztaženém stavu: 19,6 cm
Délka ve stlačeném stavu: 5,8 cm
Maximální průměr měchu v natlakovaném stavu: 16,5 cm
Vstup pro připojení vzduchové hadice: 1/4”

Tento měch je primárně určen jako náhradní díl k originálním vzduchovým podvozkům Air Lift Performance. Pro použití na jiných než originálních tlumičích Air Lift Performace je nutné předem ověřit typ závitu! Závit na měchu není shodný se závity používanými na běžných výškově stavitelných podvozcích.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním dovozcem kompletního sortimentu firmy Air Lift do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.