Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

ALU kolo Rotiform FLG

ALU kolo Rotiform FLG je dostupné v tradiční stříbrné nebo v matné černé barvě. FLG je sportovně střiženým modelem s pěti rozdvojenými paprsky. Toto kolo podtrhne sportovní charakter vozu a dá vyniknout brzdové soustavě s rozměrnými, ideálně lakovanými brzdiči. Nová technologie lití zaručuje vyšší pevnost a nižší hmotnost při zachování charakteristického vzhledu kol Rotiform.Celý popis

Dostupné rozměry:
18"
8,5" x 18"
19"
8,5" x 19"

Dostupné barevné varianty:
černá matná
stříbrná
Cena od: 7 390 Kč

 

Nový model FLG v nabídce ROTIFORM je jednoduchým kolem s pěti rozdvojenými paprsky. Kolo působí lehce a sportovně a podtrhne sportovní charakter každého vozu. Pokud máte na voze namontovány větší nebo jinak upravené brzdy, určitě oceníte jak se budou za tenkými paprsky vyjímat.

POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu (ET). Nejedná se o volitelný parametr.

ALU kola Rotiform FLG na voze VW Golf GTI

Společnost Rotiform navrhuje a vyrábí špičková litá kola a zakázkově vyráběná kovaná kola nejvyšší kvality. Vyznačují se stylovým designem, kvalitou zpracování a díky široké nabídce rozměrů je možné dosáhnout i perfektního sladění s konkrétním vozem.

Všechna jednodílná kola Rotiform Monoblock jsou vyráběna metodou nízkotlakého lití. Svěží a stylové designy kol spolu s moderním konkávním profilem a širokou nabídkou rozměrů představují ideální volbu pro Váš vůz.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Rotiform do ČR.

Značka Rotiform byla založena v roce 2009 v USA a díky výrazným designům a agresivním rozměrům pro konkrétní aplikace se brzy stal jedním z významných hráčů na poli upravování vozidel. Kola Rotiform jsou vyráběna v cenově dostupném litém provedení nebo jako exkluzivní kovaná kola vyráběna na přání zákazníka a dle potřeb konkrétního vozu. Aktuálně se Rotiform inspiruje v retrovzhledu kol evropských vozů, které doplňuje o nové rozměry a atraktivní detaily.

ALU kola Rotiform FLG na voze VW Golf GTI

ALU kola Rotiform FLG na voze VW Golf GTI

ALU kola Rotiform FLG na voze VW Golf GTI

ALU kola Rotiform FLG na voze VW Golf GTI

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.