Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

ALU kolo Rotiform WGR

ALU kolo Rotiform WGR je kromě tradiční stříbrné a matně černé barvě dostupné také v atraktivním odstínu Candy Red červená. Nová technologie lití zaručuje vyšší pevnost a nižší hmotnost při zachování charakteristického vzhledu kol Rotiform.Celý popis

Dostupné rozměry:
18"
8,5" x 18"
9,5" x 18"
19"
8,5" x 19"
9,5" x 19"
20"
8,5" x 20"
10,5" x 20"

Dostupné barevné varianty:
černá matná
stříbrná
zlatá matná
Candy červená
Cena od: 7 390 Kč

 

Nový model WGR v nabídce ROTIFORM těží maximum ze své jednoduchosti. Jedná se o jednodílné pětipaprskové kolo, na kterém však najdete řadu zajímavých detailů, jako například prohloubení paprsků na jejich boku, atypicky tvarovaným středem, který obepíná díry pro kolové šrouby, nebo otvor pro ventilek zapuštěný v hraně, která se táhne za paprsky. Specialitou tohoto modelu je pak také možnost jej objednat v módním červeném odstínu Candy Red, který zejména na slunci rozehrává skutečnou hru s odstíny červené. Ty se podle lomu světla táhnou od oranžové až po temně bordovou.

POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu (ET). Nejedná se o volitelný parametr.

ALU kola Rotiform SIX na voze VW Golf R

Společnost Rotiform navrhuje a vyrábí špičková litá kola a zakázkově vyráběná kovaná kola nejvyšší kvality. Vyznačují se stylovým designem, kvalitou zpracování a díky široké nabídce rozměrů je možné dosáhnout i perfektního sladění s konkrétním vozem.

Všechna jednodílná kola Rotiform Monoblock jsou vyráběna metodou nízkotlakého lití. Svěží a stylové designy kol spolu s moderním konkávním profilem a širokou nabídkou rozměrů představují ideální volbu pro Váš vůz.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Rotiform do ČR.

Značka Rotiform byla založena v roce 2009 v USA a díky výrazným designům a agresivním rozměrům pro konkrétní aplikace se brzy stal jedním z významných hráčů na poli upravování vozidel. Kola Rotiform jsou vyráběna v cenově dostupném litém provedení nebo jako exkluzivní kovaná kola vyráběna na přání zákazníka a dle potřeb konkrétního vozu. Aktuálně se Rotiform inspiruje v retrovzhledu kol evropských vozů, které doplňuje o nové rozměry a atraktivní detaily.

ALU kola Rotiform SIX na voze VW Golf R

ALU kola Rotiform SIX na voze VW Golf R

ALU kola Rotiform SIX na voze VW Golf R

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.