Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

ARMA karbonový kit sportovního sání pro Subaru Levorg 1,6

Špičkové karbonové sání ARMA znatelně zvyšuje výkon a reakce motoru a je určeno jako přímá náhrada za sériový airbox bez nutnosti dalších úprav. Je vytvořeno z dvouvrstvého vakuově tvarovaného karbonu, který má hladký povrch s jasným vzorem karbonových vláken. Průtok sání je navržen tak, aby minimalizoval turbulence uvnitř sání, izoloval horký vzduch a maximalizoval tak přívod chladného vzduchu k motoru.Celý popis

32 396 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: ARMA
Kód: ARMASUBLEV
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Vlastnosti sání:
-
určeno pro Subaru Levorg 1,6
- s označením motoru FB16H4
- první generace r.v. od 2014>
- přibližné navýšení výkonu o 30HP
- navrženo jako přímá náhrada za sériový airbox
- vyrobeno z dvouvrstvé karbonové tkaniny zpracovávané jedinečným vakuovým procesem
- hladký povrch s jasným vzorem uhlíkových vláken
- znatelně zvyšuje výkon a zlepšuje reakce motoru
- izoluje horký vzduch a maximalizuje průtok chladného vzduchu k motoru

Sada obsahuje:
- karbonový airbox
- karbonové vedení pro připojení váhy vzduchu
- sportovní vzduchový filtr Arma
- montážní materiál a příslušenství
- kit lze objedant i s filtrem vybaveným nastavitlnou vnitřní klapkou. Tato klapka potlačuje efekt ztráty krouticího momentu v nižších otáčkách a je možné ji ovládat přiloženým ovladačem nebo pomocí aplikace v mobilním telefonu.


O společnosti:
ARMA pochází z latinského slova označujícího "zbraně války" nebo "obranné zbraně". Nabídka společnosti ARMA je přesně jako meč a štít. Sportovní kit sání dává vašemu vozu více energie k útoku a brzdové kity Arma Vám proti tomu zajistí větší obranou sílu. Obojí je tím nejlepším k doplňkem pro výkon Vašeho vozu. ARMA není jen značka, ale také ztělesnění ducha rafinovaného řemesla. Společnost ARMA byla založena před více jak 25 lety a od té doby usiluje o to, aby byla tou nejlepší na trhu. Nejen že se Arma specializuje na karbonové systémy sání, ale vyniká i v brzdových a výfukových systémech.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.