Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Autožárovky PIAA Solar Yellow 2500K H1 - žluté světlo do extrémních podmínek

Autožárovky PIAA Solar Yellow 2500K mají pronikavé teple žluté světlo. To zajišťuje vysokou účinnost v nepříznivých podmínkách jako je hustá mlha, silný déšť nebo sníh. Pro výrobu žárovek PIAA Solar Yellow 2500K jsou používány pouze ty nejkvalitnější materiály. Žárovky Solar Yellow jsou všechny hrdě označeny MADE IN JAPAN a jsou skutečně vyráběny přímo v Japonsku.Celý popis

1 390
Cena je včetně DPH
Značka: PIAA
Kód: HY105
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Vysoce výkonné halogenové autožárovky PIAA Solar Yellow 2500K vám zajistí maximální viditelnost ve ztížených podmínkách. Pronikavé žluté světlo prostoupí i hustou mlhu, silný déšť, mrholení nebo sníh. Díky těmto vlastnostem jsou tyto žárovky PIAA aktivně nasazovány u expedičních vozidel, vozů rally, speciálů účastnících se vytrvalostních závodů a dalších soutěží. Díky speciálně vyvinutému filtru, použitému na baňce žárovky, nedochází k utlumení svítivosti žárovky. Slouží jako přímá náhrada žárovek H1.

Autožárovky PIAA Solar Yellow 2500K jsou vyvinuty a vyráběny v Japonsku.

Parametry:
Jmenovitý výkon: 55 W
Jmenovité napětí: 12 V
Patice: P14.5s (H1)
Uvedená cena je za pár žárovek (2 kusy)

Světelně-technické údaje:
Teplota chromatičnosti: 2500 K
Homologace pro běžný provoz: NE

 

Výhody a nevýhody použití žárovek Solar Yellow 2500K

+ teplý žlutý odstín světla
+ vysoký světelný výkon ve zhoršených podmínkách
+ špičkové materiály pro maximální životnost
+ vyvinuty a vyrobeny přímo v Japonsku
+ přímá náhrada za originální žárovky H1

- nemají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích

Autožárovky PIAA Solar Yellow 2500K nejsou opatřeny homologací pro provoz na veřejných komunikacích

Naše společnost Escape6 s r.o. je přímým dovozcem autožárovek a světlometů PIAA z Japonska do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.