Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

BC Forged adaptér pro uchycení TPMS senzoru ve vícedílných kolech

Adaptér BC Forged umožňující uchycení originálního snímače tlaku pneumatik ve vícedílných kolech BC Forged opatřených 90° kolovým ventilkem.Celý popis

529 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: BC Forged
Kód: TPMS ADAPTOR
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Uvedená cena je za 1 kus adaptéru pro TPMS senzor.

Tento adaptér lze použít pouze v kombinaci s kolovým ventilkem BC Forged s 90° zahnutím (například u sérií HB, HB-R, HT, HB-Z apod.) nebo u ventilků s odpovídajícím vnitřním závitem na vnitřní straně (směřující do pneumatiky).

Uchycení TPMS ventilku pomocí adaptéru BC Forged

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.