Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • 100€ zpět při nákupu stavitelného podvozku ap Sportfahrwerke
David 03.04.2020 2366x

100€ zpět při nákupu stavitelného podvozku ap Sportfahrwerke

Pokud jste zvažovali výměnu Vašeho stávajícího podvozku za sportovní výškově stavitelný podvozek, pak teď máte jedinečnou šanci! Německá značka ap Sportfahrwerke vám za každý zakoupený výškově stavitelný podvozek vrátí celých 100€ zpět! Tato nabídka není limitována konkrétními modely a vztahuje se na kompletní nabídku výškově stavitelných podvozků tohoto výrobce, od vozů Alfa Romeo až po Volkswagen.

Jak uplatnit ap Sportfahrwerke Cashback akci?

1. zakoupit výškově stavitelný podvozek v období od 1.dubna 2020 do 30. Června 2020
2. stáhnout si formulář z odkazu níže3. vyplnit všechna pole ve formuláři včetně objednacího kódu podvozku a fklz čísla viz níže4. vyplněný a podepsaný formulář poslat spolu s kopií faktury a fotografií štítku na balení podvozku na e-mail export@kwautomotive.de nebo poštou na adresu:

KW automotive GmbH
Attn. Ms. Sarah Lakner / Export Sales Dept.
Aspachweg 14
74427 Fichtenberg
Germany

Do 60 dnů od obdržení dokumentů a potvrzení na straně KW Automotive Vám bude odeslána částka 100€ na váš bankovní účet uvedený ve formuláři. Přijatá částka se může lišit v souvislosti s aktuálním směnným kurzem. Zpracovány budou pouze kompletně vyplněné žádosti přijaté a zpracované na straně KW Automotive nejpozději 14. Srpna 2020. Na základě nekompletních žádostí, nebo žádostí zpracovaných po tomto datu není možné cashback vyplatit.

Kompletní nabídku výškově stavitelných podvozků ap Sportfahrwerke naleznete v naší nabídce ZDE. Věříme, že vám tato akce zpříjemní čekání na letošní sezónu, kterou oddaluje situace kolem šíření koronaviru a vy budete trávit volný čas prací na vašich plechových miláčcích v bezpečí vaší garáže.

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.