Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • 30. výročí rukavic Mechanix Wear
David 28.05.2021 1598x

30. výročí rukavic Mechanix Wear

Před třemi dekádami měl Mechanix Wear jeden jednoduchý cíl...chránit ruce pomocí rukavic. To, co začalo prvním párem rukavic, se postupně vyvinulo ve špičkovou ochranu napříč všemi průmyslovými odvětvími, kde najdou uplatnění šikovné lidské ruce. Od mechaniků až po jednotky ozbrojených sil je posláním Mechanix Wear poskytnout ochranu a propojení pracovníků s jejich prací a nadšenců s jejich vášní. Ať už se snaží dosáhnout sebevětších cílů, jejich ruce jsou v bezpečí den za dnem v rukavicích Mechanix Wear.

Toto úžasné výročí oslavuje Mechanix Wear speciální limitovanou edicí rukavic The Original® Carbon Black Edition. Ta se vyznačuje oproti ostatním rukavicím The Original® unikátním karbonovým vzorem na hřbetu rukavice z materiálu TrekDry® a protiskluzovou plochou na dlani z termoplastické gumy (TPR) ve vzoru loga Mechanix Wear. Jak už je u moderních rukavic zvykem, je možné s rukavicemi The Original® Carbon Black Edition ovládat dotykové displeje mobilních telefonů, tabletů a dalších dotykových zařízení. Tyto rukavice oceníte pro víceúčelové hobby využití, při opravách a práci na vozidlech, při domácích pracích i pro manipulaci s pracovními stroji.

Rukavice Mechanix Wear The Original® Carbon Black Edition jsou k dispozici ve velikostech S, M, L a XL a to pouze v omezeném množství do vyprodání zásob.

Koupit v Eshopu

 

Rukavice Mechanix Original Carbon Black Edition

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.