Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Barevný spojovací materiál
David 08.07.2021 1386x

Barevný spojovací materiál

Každý jsme při stavbě, úpravě nebo renovaci auta nebo motorky narazili na situaci, kdy jsme rozebrali díl uchycený nevzhledným starým a orezlým šroubem, u kterého bylo zcela zřejmé, že ho jednoduše nejde použít znovu. Jenže čím ho nahradit? Tím stejným šroubem, který bude za pár let vypadat stejně? A co když to jde lépe?

Se spojovacím materiálem Pro-Bolt máte téměř nekonečné možnosti výběru tvaru, rozměru, barvy i materiálu. Toužíte po šroubech z opáleného ultralehkého titanu? Nebo dáváte přednost cenově dostupnému eloxovanému hliníku? Vše je možné a nabídka obrovská. Často mezi sebou můžete i kombinovat různé díly jako například podložky pro šrouby se zápustnou hlavou apod. Dostupné rozměry a tvary umožňují vyměnit téměř jakýkoliv šroub, matku i podložku na vašem autě, motorce nebo dokonce čemkoliv v domácnosti nebo pracovním stroji.

Jak se říká "detaily tvoří dokonalý celek" a spojovací materiál dokonale sladěný se zbytkem vozu může být pomyslnou třešničkou na dortu vašeho projektu. Jako inspiraci uvedeme několik příkladů, kde lze spojovací materiál použít a kde jsme i my už několikrát využili:

- uchycení registrační značky
- uchycení sportovního volantu
- nahrazení šroubů v motorovém prostoru
- nahrazení šroubů při renovaci podvozku
- uchycení sportovních sedadel a pásů
- uchycení bodykitu
- uchycení spoileru
a mnoho dalších

Koupit v Eshopu

 

Fotogalerie

Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál Barevný spojovací materiál


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.