Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Air Lift SLAM podvozky pro platformu MQB
David 20.06.2018 772x

Air Lift SLAM podvozky pro platformu MQB

Air Lift vzduchový podvozek Slam Series pro platformu MQB

Air Lift Performance, americký specialista na vzduchové podvozky, představuje ekonomickou variantu vzduchového podvozku řady SLAM Series pro vozy na platformě MQB (Škoda Octavia 3, Volkswagen Golf 7, Seat Leon 5F, Audi A3 8V a další).

Vzduchový podvozek Air Lift Performance pro platformu MQB - Slam series

Po více než čtyři desetiletí je Volkswagen Golf standardem mezi vozy kategorie hatchback. Německé inženýrství v kombinaci variabilní platformou jsou jednoduše recept na úspěch. Ať už jde o základní motorizace, naftové verze, až po nejsilnější model R s pohonem všech kol, s Golfem nemůžete šlápnout vedle.

Vzduchový podvozek Air Lift Performance využívá dvojité měchy, které mají na svědomí komfortní svezení a zároveň obrovský rozsah pro nastavení výšky vozu. Ten umožňuje do blatníku zapustit dokonce i originální sériová kola. Výsledkem je dokonalý "stance" vzhled kombinovaný s vynikajícími jízdními vlastnostmi a každodenní použitelností vozu. Systém vzduchového podvozku by samozřejmě nebyl kompletní bez ovládacího managementu. Ten můžete pro svůj vůz zvolit od jednoduchého manuálního až po pokročilé digitální systémy včetně nejpokročilejšího Air Lift 3H. Ten je vybaven 32-bitovým procesorem, vylepšeným algoritmem zpracovávajícím údaje o výšce i tlaku a má luxusní kovový ovladač s plně barevným displejem a konektivitou Bluetooth.

Montáž podvozku Air Lift Performance je velice jednoduchá díky přiloženému návodu, který vás instalací provede krok za krokem. Precizní vývoj a zpracování podvozku znamená, že není potřeba dělat žádné zásahy do karoserie vozu. Každý, kdo si umí na voze vyměnit podvozek a zapojit autorádio, tak dokáže vzduchový podvozek namontovat během několika málo hodit. ;-)

Fotogalerie

Air Lift SLAM podvozky pro platformu MQB Air Lift SLAM podvozky pro platformu MQB Air Lift SLAM podvozky pro platformu MQB


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.