Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Autoshow Praha 2019 - premiéra Escape6: První upravený muscle car na vzduchovém podvozku v ČR!
Jakub 01.04.2019 1026x

Autoshow Praha 2019 - premiéra Escape6: První upravený muscle car na vzduchovém podvozku v ČR!


Potkat na českých silnicích ryzí americký muscle car už dnes není tak výjimečnou záležitostí, jako tomu bylo ještě před několika lety. Přesto i mezi těmito „svalovci“ vyčnívá jeden, jehož syrovost a agresivita udělá z každého setkání nevšední zážitek – Dodge Challenger.

A právě nový Dodge Challenger R/T rozšířil v loňském roce řady show carů společnosti Escape6 s.r.o., která je největším tuzemským dovozcem a prodejcem sportovních autodoplňků a příslušenství pro tuning. Zcela v duchu tohoto oboru tak Challenger od začátku mění svou podobu.

Na výstavě Autoshow Praha 2019 se širší veřejnosti poprvé představí upravený Dodge Challenger R/T od Escape6!


A na jaké úpravy se můžete na našem muscle show caru těšit?

  • O lepší přísun vzduchu do atmosférického osmiválce HEMI o objemu 5,7 litru se stará otevřený kit sání série Blackhawk Performance od legendární firmy K&N.
  • Zvukový projev povýšil na zcela novou úroveň catback výfukový systém verze S-Type od společnosti Borla.


Nejzásadnějšími změnami však prošel exteriér.

  • Originální 20“ kola Dodge nahradila jednodílná kovaná kola Vossen o rozměrech 9,5x22“ vpředu a 10,5x22“ vzadu obuté do pneumatik 265/30ZR22, resp. 295/25ZR22!
  • O vylepšení jízdních vlastností a radikální proměnu vzhledu se postaral kompletní vzduchový podvozek Air Lift Performance s digitální ovládací jednotkou 3P. Díky němu lze Challengera pouhým stisknutím tlačítka kdykoli přizvednout nad originální světlou výšku pro přejezd nerovností, nebo jej naopak doslova položit na zem díky snížení 12,5 cm na přední a 17 cm na zadní nápravě!


Pokud tedy chcete vidět na vlastní oči první muscle car Dodge Challenger na vzduchovém podvozku a 22“ kolech postavený v České republice, navštivte expozici Escape6 v hale 2D!

Fotogalerie

Autoshow Praha 2019 - premiéra Escape6: První upravený muscle car na vzduchovém podvozku v ČR!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.