Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Bezstarostný nákup vánočních dárků
Kristýna 19.11.2019 767x

Bezstarostný nákup vánočních dárků

Znáte to, když lítáte před Vánoci v přecpaných nákupních centrech a vybíráte vhodné dárky pro vaše blízké? A stejně pak dárky leží někde zapomenuté v koutě? Pořiďte něco užitečného pro každého automobilového nadšence i nadšenkyni. Už si nedělejte starosti, protože v případě zájmu vám nevhodné dárky vyměníme až do 15. ledna 2020 za jiné zboží. Jedinou podmínkou je, aby zboží bylo nepoužité a v originálním obalu.

Přejeme příjemné nakupování vánočních dárků! Veselé Vánoce!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.