Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
 • Blog
 • Další novinky Meguiar's pro rok 2020 jsou tady!
Jakub 19.05.2020 1619x

Další novinky Meguiar's pro rok 2020 jsou tady!

Nemohli jste se dočkat, než dorazí nové produkty Meguiar's pro rok 2020? Čekání právě skončilo! Naše nabídka se rozšiřuje o několik produktů pro koncové spotřebitele i pro profesionály! Prohlédněte si je spolu s námi!

 

Produkty pro koncové spotřebitele:

DRTU200232 Meguiar's Iron Removing Spray "Clay"

 

G201316 Meguiar's Ultimate Leather Detailer

 

G201024 Meguiar's Ultimate Quik Detailer

 

G200526 Meguiar's Hybrid Ceramic Detailer

 

G200200 Meguiar's Hybrid Ceramic Quik Clay Kit

 

Produkty pro profesionály:

M27 Meguiar's PRO Hybrid Ceramic Sealant

 

M799 Meguiar's PRO Hybrid Ceramic Bead Booster

 • Vysoce univerzální produkt, který slouží jako posílení keramických ochran laku, samostatný keramický sealant, vylepšený detailer, sušicí detailer i lubrikant pod profesionální nebo syntetický clay – vše v jednom!
 • Hybridní keramická SiO2 technologie zajišťuje samočisticí schopnosti, extrémní hydrofobitu a hladkost, které jsou typické pro keramické ochrany laku.
 • SEALANT: M799 je skvělý sealant v rozprašovači i dovyživující a posilující přípravek pro keramické ochrany laku. Nastříkejte 2x – 4x na čistou a suchou mikrovláknovou utěrku, aplikujte na lak a druhou stranou utěrky rozleštěte do čista a sucha.
 • VYLEPŠENÝ DETAILER: Pro odstranění prachu, otisků prstů a dalších lehkých nečistot přidejte ke 3 dílům M799 ještě 1 díl vody (1:3), abyste spolu s lehkým očištěním laku dodali stále skvělou ochranu. Pokud se objeví šmouhy, nastříkejte před finálním setřením produkt přímo na mikrovláknovou utěrku.
 • LUBRIKANT POD CLAY: Po naředění 1:3 (1 díl vody : 3 díly M799) se z něj stane velmi kluzký lubrikant vhodný pro naše profesionální claye (C2000 & C2100) a syntetický clay. Nastříkejte dostatečné množství produktu na povrch laku i přímo na clay. Přidávejte produkt podle potřeby a stírejte z laku dříve, než stačí zaschnout.
 • SUŠICÍ DETAILER: Pro maximální kluzkost, nařeďte 1:3 (1 díl vody : 3 díly M799). Nastříkejte přímo na mokrou karoserii a usušte pomocí mikrovláknového sušicího ručníku. Nepoužívejte přímo na sklo, mohly by se objevit šmouhy.
 • V nabídce balení 1 galon / 3,79 l (M79901) a v průběhu roku 2020 očekáváme také balení 946 ml (M79932)
 • https://www.escape6.cz/meguiars-pro-hybrid-ceramic-bead-booster-tekuty-profesionalni-hybridni-keramicky-booster-946-ml-id626298/
 • https://www.escape6.cz/meguiars-pro-hybrid-ceramic-bead-booster-tekuty-profesionalni-hybridni-keramicky-booster-379-l-id626297/

 

M12201 Meguiar's Surface Prep

 • Vysoce univerzální produkt, který Vám pomůže v průběhu celého procesu renovace a leštění laku.
 • Odstraňuje lehké nečistoty a prach bez poškrábání laku, pomáhá odstranit zbytky leštěnek a vosků, odmaskuje povrch laku, odmašťuje povrch a připravuje ho na aplikaci vosků, sealantů, coatingů i keramických ochran laku nebo lakovací opravy.
 • Neobsahuje silná rozpouštědla, je bezpečná i pro použití v prostředí citlivých na přítomnost silikonů (např. lakovny) a neyvtváří puchýřky a nepoleptá povrch laku, jako podobné produkty. Je bezpečnější a šetrnější k laku než např. silné roztoky izopropylalkoholu.
 • Jediný produkt dokáže nahradit použití M34 Final Inspection a izopropylalkohol!
 • https://www.escape6.cz/meguiars-surface-prep-pripravek-pro-odmasteni-udrzbu-a-posouzeni-stavu-laku-378-l-id626295/

 

M20122 Meguiar's Surface Prep Bottle

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.