Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Dvoubarevná kola BC Forged na naší Audi RS3!
Jirka 18.06.2019 1182x

Dvoubarevná kola BC Forged na naší Audi RS3!

Na našich sociálních mediích jste mohli v minulém týdnu zaznamenat, že nám dorazila nová kola. Jak je u nás v Escape6 zvykem, nejsou to jen tak ledajaká kola. Jedná se o kovaná ALU kola od značky BC Forged model EH168 ve dvou barvách modré a žluté.

Modrá nebo žlutá? To je oč tu běží...

Určitě jste si položili otázku „Tak kterou barvu tam teda dají?“ Při vybírání barev, jsme se rozhodovali mezi žlutou a modrou, barvy kol, které se na žádném z našich Show Cars ještě neobjevily. Pak jsme si řekli „Sakra, vždyť obě vypadají naprosto dokonale, uděláme auto dvou tváří!“.

Ano, opravdu budou z jedné strany kola modré a z druhé strany žluté.

Vy sami budete moci posoudit, z které strany se Vám auto více líbí, podle nás to bude z obou stran naprostá pecka! Na Audi přijdou designové polepy, které budou barevně sladěné s koly, ale ještě Vám neprozradíme, co přesně to bude. Někteří možná už tuší :)

Ještě ale než se do plánovaných úprav pustíme, tak Vám v nejbližší době přineseme video, kde uvidíte, jak naše Audi RS3 vypadá v sériovém stavu. A ten, kdo bude chtít vidět Audi upravenou naživo, se může těšit na výstavu Escape6 Prague Car Festival 2019, která proběhne 31. srpna a 1. září na Výstavišti v pražských Letňanech a tahle kára bude vystavena v naší hale a v plné parádě.

My se jdeme pustit do úprav a vy sledujte naše sociální sítě, aby Vám nic neuteklo.

Stay tuned!

Tým Escape6

 

 

Fotogalerie

Dvoubarevná kola BC Forged na naší Audi RS3! Dvoubarevná kola BC Forged na naší Audi RS3!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.