Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Escape6 Halloween Party 2019
Kristýna 05.09.2019 3027x

Escape6 Halloween Party 2019

Po úspěchu loňského prvního ročníku jsme se nemohli rozhodnout jinak, než tuto bláznivou a děsivou akci zopakovat. Přichází druhá příležitost se na Halloween pořádně bát! Začneme v pátek 25. října přesně s úderem konce naší běžné otevírací doby, tedy v 18:00, a pod rouškou noci to všechno vypukne!

Ve strašidelné atmosféře blížícího se svátku zesnulých budete moci nakoupit tak, jako ještě nikdy předtím, a navíc využít speciální halloweenské slevy!

Přímo před prodejnou prořízne zlověstnou tmu a mlžný opar naše světelná a laserová show. Děsit vás budou skřeky vlkodlaků a je dost pravděpodobné, že u nás potkáte nějakého kostlivce nebo zbloudilou duši. Takže si dávejte veliký pozor!

Kdo se odváží vstoupit do našeho potemnělého showroomu plného strachu, bude odměněn jedinečnou atmosférou, kterou u nás můžete zažít jen jednou za rok, a možností nákupu za zvýhodněné ceny!
Děti můžete vzít také, ale pozor! Rozhodně to nebude pro slabé povahy! Strašidelná atmosféra se bude šířit do okolí a bude ji doplňovat celá řada věrohodných rekvizit.

Odpovědi na nejčastější otázky:

Co?
Escape6 Halloween Party. To je akce, pořádaná v naší prodejně a před ní. Bude to oslava svátku všech svatých v potemnělé a strašidelné atmosféře. Uvidíte náš showroom tak, jak jste jej ještě nikdy neviděli!

Kdy?
Samozřejmě až po setmění, v pátek 25. 10. 2019 od 18 hodin. Plánované ukončení akce je ve 22:00.

Kde?
V prostorách před naší prodejnou i přímo v ní. Záleží kdo se jak bude bát a jestli se dovnitř vůbec odváží :)
Pokud jste u nás ještě nebyli, zadejte si Escape6 s.r.o. do Google map nebo Waze. Adresa je Čestlice 272, 251 01, Čestlice.

Proč?
Ano, Halloween je původem anglosaský svátek, takže se můžete ptát proč ho slavíme u nás v Escape6. A důvod je prostý. Protože zastupujeme celou řadu amerických značek, tak nám je tento svátek blízký! A sranda přece musí být! :)

Co se bude odehrávat před prodejnou?
Před prodejnou bude mimo zaparkovaných upravených aut panovat opravdová strašidelná atmosféra. Z reproduktorů se budou ozývat strašidelné zvuky, vzduch bude plný mlhy, kterou budeme uměle vytvářet celou řadou mlhových strojů a celý náš objekt bude nasvícen světlomety a lasery pro dokreslení té pravé halloweenské atomosféry.

Co se bude odehrávat uvnitř?
Uvnitř našich kanceláří, skladu i prodejny bude panovat naprostá tma, kterou sem tam prořízne jen světlo svíčky nebo reflektoru. Dále bude prostor nasvícen UV světly, takže si na sebe nezapomeňte obléct také něco bílého, ať tu pěkně záříte. Ani v prodejně nebude nouze o strašidelné ozvučení a spoustu halooweenských rekvizit, včetně živých mrtváků a dalších strašidel.

Navíc jsme si pro vás připravili horor kino s velkoplošnou projekcí v naší zasedací místnosti. Odvážíte se vstoupit?

Bude v rámci této akce možné nakoupit za zvýhodněné ceny?
Ano, bližší detaily se dozvíte pár dní před akcí na našich sociálních sítích, nebo přímo na místě.

Mám si vzít masku?
Rozhodně! Všichni zombíci, strašidla, duchové, čarodějové a čarodějnice se tu budou cítit jako doma a budou vřele přivítání, a někteří možná i odměněni. Ale nebojte, není to povinné. :)

Musím přijet upraveným autem?
Vůbec ne! I přesto, že tu bude určitě k vidění spousta krásných aut našich zákazníků a fanoušků, tak tohle není tuning sraz. Můžete přijet čímkoliv, rodinným autem nebo winter károu. Je to hlavně o lidech! Živých i nemrtvých! :)

Je to vhodné pro děti?
Pro malé děti tato akce určená není. Necháme na vašem rozhodnutí, jestli je s sebou vezmete. Ale atmosféra bude opravdu strašidelná.

Je vstupné zdarma?
Samozřejmě, stejně jako na všech ostatních akcích, které pořádáme, je vstupné zcela zdarma.

Mohu na místě zaparkovat?
Parkování je možné přímo před prodejnou. V našem areálu máme dostatečnou kapacitu pro všechny návštěvníky této akce!


Tak neváhejte a přijďte si spolu s námi užít srandu i napětí v pátek 25. 10. 2019 do Escape6!


Více info budeme průběžně přidávat do události na Facebooku.

Takže "stay tuned". Teda vlastně "stay scared"!

Fotogalerie

Escape6 Halloween Party 2019


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.