Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
  • Blog
  • Escape6 Halloween Party 2021
Jakub 13.10.2021 2799x

Escape6 Halloween Party 2021

Máme pro Vás skvělou zprávu - i letos se uskuteční naše k smrti strašidelná Halloween Party! Po roční odmlce způsobené pandemií koronaviru a s ní spojenými přísnými opatřeními jsme se rozhodli připravit pro Vás halloweenský týden! Escape6 Halloween Party bude tentokrát probíhat v rámci celé otevírací doby a po celý týden! Atmosféru, při které Vám bude tuhnout krev v žilách, si tak budete moci vychutnat bez tlačenic a omezení! A možná se tak budete bát ještě víc!

Akce bude probíhat od pondělí 1. 11. do pátku 5. 11. 2021!

A co Vás v rámci naší Escape6 Halloween party čeká?
Ve strašidelné atmosféře budete moci nakoupit tak, jako ještě nikdy předtím, a navíc využít speciální halloweenské slevy! Děsit Vás budou nejen skřeky vlkodlaků a řev umrlců, ale je dost pravděpodobné, že u nás potkáte nějakého kostlivce nebo zbloudilou duši. Takže si dávejte veliký pozor!

Kdo se odváží vstoupit do našeho potemnělého showroomu plného strachu, bude odměněn jedinečnou atmosférou, kterou u nás můžete zažít jen jednou za rok, a k tomu ještě navrch možností nákupu za zvýhodněné ceny!

Děti můžete vzít také, ale pozor! Rozhodně to nebude pro slabé povahy! Strašidelná atmosféra se bude šířit do okolí a bude ji doplňovat celá řada věrohodných rekvizit.


Odpovědi na nejčastější otázky:

Co?
Escape6 Halloween Party, to je akce pořádaná v našem showroomu. Společně oslavíme Halloween v potemnělé a strašidelné atmosféře. Uvidíte náš showroom tak, jak jej můžete vidět jen na Halloween!

Kdy?
Celý týden od 1. do 5. 11. po celou otevírací dobu, od 9 do 18 hodin.

Kde?
V prostorách našeho showroomu. Pokud jste u nás ještě nebyli, zadejte si Escape6 s.r.o. do Google Maps nebo Waze. Naše adresa je Čestlice 272, 251 01 Čestlice.

Proč?
Ano, Halloween je původem anglosaský svátek, takže se můžete ptát, proč ho slavíme u nás v Escape6. Důvod je prostý - protože zastupujeme celou řadu amerických značek, je nám tento svátek blízký! A sranda přece musí být! :)

Co se tady bude odehrávat?
Uvnitř našich kanceláří, skladu i prodejny bude panovat temno, které sem tam prořízne jen světlo svíčky nebo reflektoru. Dále bude prostor nasvícen UV světly, takže si na sebe nezapomeňte obléct také něco bílého, ať tu pěkně záříte. Ani v prodejně nebude nouze o strašidelné ozvučení a spoustu halooweenských rekvizit, včetně „živých mrtváků“ a dalších strašidel.

Bude v rámci této akce možné nakoupit za zvýhodněné ceny?
Ano, bližší detaily se dozvíte pár dní před akcí na našich sociálních sítích nebo přímo na místě.

Mám si vzít masku?
Rozhodně! Všichni zombíci, strašidla, duchové, čarodějové a čarodějnice se tu budou cítit jako doma a budou vřele přivítání, a někteří možná i odměněni. Ale nebojte, není to povinné. :)

Musím přijet upraveným autem?
Vůbec ne! Tohle není tuning sraz. Můžete přijet čímkoliv, rodinným autem nebo „winter károu“. Je to hlavně o lidech! Živých i nemrtvých! :)

Je Halloween party vhodná pro děti?
Pro malé děti tato akce určená není. Necháme na Vašem rozhodnutí, jestli je s sebou vezmete. Ale atmosféra bude opravdu strašidelná.

Je vstupné zdarma?
Samozřejmě, stejně jako na všech ostatních akcích, které pořádáme, je vstupné zcela zdarma.

Mohu na místě zaparkovat?
Parkování je možné přímo před prodejnou. V našem areálu máme dostatečnou kapacitu pro všechny návštěvníky této akce!

Tak neváhejte a přijďte si spolu s námi užít srandu i napětí do Escape6!

Více info budeme průběžně přidávat do události na Facebooku.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.