Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Escape6 Meet 2021
Luděk 02.08.2021 3279x

Escape6 Meet 2021

Pokud jste se báli, že letos přijdete o tradiční Escape6 Meet, tak pro vás máme skvělou zprávu. I letos Escape6 Meet BUDE!

Proběhne souběžně s automobilovou výstavou Autoshow Praha 2021 v areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech a to v sobotu 28. 8. 2021 a to ve velkém stylu. Celým dnem vás budou provázet Luděk a Kuba z velkého profesionálního pódia. Pohodovou atmosféru bude dokreslovat velká LED obrazovka a výkonná hudební aparatura, abyste o žádný ze zajímavých rozhovorů a dalších částí programu nepřišli. Jak jste u našich akcí zvyklí, i tentokrát je vjezd pro upravená auta a jejich posádku ZDARMA. Pouze v případě, že si budete chtít automobilový den užít naplno a prohlédnout si i novinky v rámci výstavy Autoshow Praha, je třeba si na tuto výstavu vstupenky zakoupit.

Těšit se můžete na:
- super káry
- příjemnou atmosféru
- jedinečné prostředí výstaviště PVA EXPO PRAHA
- profesionální pódium s LED obrazovkou a ozvučením
- program na pódiu v průběhu celého dne
- pro účastníky srazu vstup zdarma

Celou akcí Vás v sobotu 28. 8. 2021 opět provede Luděk a Kuba z Escape6.


Takže si zapište toto datum do kalendáře, budeme se na vás těšit!

Další informace budeme postupně doplňovat, tak nás sledujte na našem webu a sociálních sítích.
Odkaz na událost na Facebooku

Logo akce Escape6 Meet 2021

Děkujeme všem a budeme se na vás těšit.

 

Stay Tuned!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.