Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Escape6 opět navštíví SEMA Show
David 09.10.2019 665x

Escape6 opět navštíví SEMA Show

SEMA Show 2019

Ani tento rok si tým Escape6 nemůže nechat ujít návštěvu té největší světové výstavy zaměřené na tuningové úpravy, aftermarket díly, detailing a vybavení...SEMA Show v americkém Las Vegas (NV). Kromě toho, abychom omrkli novinky na trhu s tuningovými díly, navštívili naše stávající americké dodavatele a snad i objevili nějaké nové produkty a značky, vydáváme se opakovaně na SEMA Show proto, abychom vám mohli alespoň zprostředkovaně přinést její nenapodobitelnou atmosféru.

To, co se těsně před samotnou výstavou děje nejen v Americe je doslova šílenství. Mnoho firem i soukromých majitelů dokončuje své projekty, které často vznikají jen a pouze pro prezentaci na této výstavě. Většina tuningových firem si své novinky schovává právě pro SEMA Show, kde je poprvé ukáží světu. Samotné stavby showcars však můžete zpravidla sledovat na sociálních sítích a jejich stavitelům tak doslova koukat pod ruce a držet palce, aby vše stihli. Některé projekty jdou totiž často za dosavadní hranice a často se u nich objevují velké výzvy, které je potřeba pokořit. Co takhle Lamborghini Huracan s motorem LS V8 plněný dvěma turbodmychadly a s manuální převodovkou? Že to zní jako nesmysl? Omyl! Právě takové monstrum vzniká pro letošní SEMA Show a jeho finální design nenavrhl nikdo jiný než Kyza, jeden z designérů, který se podílel i na vozech do série Need for Speed. Ale i přes to, že do výstavy již nezbývá ani měsíc, auto zatím nevypadá ani, že bude schopno pohybu, natož, že by mělo být vystaveno na SEMA Show jako jedna z hlavních hvězd. My každopádně držíme palce a těšíme se na výsledek.

B is for Build Lamborghini Huracan V8

Další hvězdou bude bez pochyby Button_build a jejich Ferrari 355, které už si svou premiéru na SEMA Show odbylo, nicméně pro letošek dostává zcela nový design, který zahrnuje mimo jiné i brutální rozšíření. Zarytí milovníci Ferrari asi trpí, ale my jsme nadšením bez sebe.

Toyota Supra A90 SEMA Show 2019

Toyota Supra A90 SEMA Show 2019

V každém případě, i přes to, že SEMA je teprve před námi, můžeme zcela určitě říct, které auto bude nejčastějším terčem úpravců a stane se tváří nejvíce stánků na výstavě. Ano, nebude to nic jiného než stejně ikonická jako kontroverzní Toyota Supra MK5 (A90) s technikou BMW. O tomto autě už bylo řečeno snad vše, ale teprve na SEMA Show se ukáže, jak si s ním poradili světoví úpravci. Na sociálních sítích už nyní kolují vtipy, že kdo chce být na SEMA Show letos originální, nesmí přijet se Suprou v bodykitu Pandem. :-D I naše názory se na Supru liší a tak jsme zvědaví, jak se na ni budeme tvářit po výstavě. Už teď je jasné, že se tam objeví snad ve všech možných podobách a stupních úprav.

Samozřejmostí a příjemnou povinností pak bude jako každý rok účast na SEMA Cruise, tradiční spanilé jízdě, při které většina vystavených exponátů, včetně těch nejšílenějších, po vlastní ose opouští Las Vegas Convention Center a vydává se do ulic Las Vegas. Mnoho z nich pak zpravidla potkáme na oficiální afterparty SEMA Ignited, kde jim majitelé mohou i trochu popustit uzdu. Výjimkou tak není pálení gum, hlasité tůrování našlapaných motorů nebo představení několikakilowattových zvukových aparatur. :-)

SEMA Ignited 2019

Nezbývá tedy než vás pozvat, abyste dění v Las Vegas sledovali spolu s námi a to na našem Instagramovém profilu, kde budeme pravidelně postovat obrázky i denní příběhy, na Facebooku a zapomenout nesmíme ani na náš YouTube kanál, kde se s časovým odstupem objeví určitě naše vlastní video z dění na výstavě. Tak nás sledujte, ať o nic důležitého nepřijdete! :-)

Instagram:
Instagram

https://www.instagram.com/escape6.cz/

YouTube kanál:
YouTube
https://www.youtube.com/escape6tuning

Facebook:
Facebook

https://www.facebook.com/Escape6APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.