Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Escape6 Prague Car Festival 2018
Kristýna 15.08.2018 14330x

Escape6 Prague Car Festival 2018

Blíží se již 7. ročník velkolepé výstavy Escape6 Prague Car Festival, která se koná 1. - 2. září již tradičně v PVA EXPO v Letňanech. Těšit se můžete na špičkový tuning a renomované firmy z celé Evropy, desítky značek automobilů, unikátní sraz supersportů, americké klasiky a další originální exponáty, které Vám nabídnou úžasnou podívanou. To vše bude podpořené show na venkovní výstavní ploše i na pódiu v hale. Chybět nebude ani možnost focení s modelkami, soutěže na herních konzolích a spousta zábavy. 

Těšit se můžete samozřejmě na nás, kluky a holky z Escape6, a na elektrizující show, kterou pro Vás již tradičně chystáme. Abychom Vás ještě víc navnadili za námi přijít, můžete si spolu s námi připomenout naše fenomenální videa z minulých ročníků, která rozduněla celé výstaviště při audovizuální show! Všechny záběry jsme opravdu zachytili my a celé video je stejně tak naše dílo.

Tentokrát toho na Vás čeká mnohem více! V sobotu 1. 9. 2018 se s příchodem 18. hodiny uzavřou brány výstavy Escape6 Prague Car Festival. Ale jedna hala, hala Escape6, po šesté hodině ožije v nové podobě. Tmu protnou světla a lasery a energická hudba otřese i místy, kam ani sebevýkonnější reflektor nedosvítí. Na celé dvě hodiny totiž naší halu ovládne Escape6 Prague Car Festival Party!

Tak neváhejte a doražte první zářijový víkend do Letňan! Bude to velká akce, na které nesmíte chybět!

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.