Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Escape6 Prague Car Festival 2018
Kristýna 15.08.2018 14405x

Escape6 Prague Car Festival 2018

Blíží se již 7. ročník velkolepé výstavy Escape6 Prague Car Festival, která se koná 1. - 2. září již tradičně v PVA EXPO v Letňanech. Těšit se můžete na špičkový tuning a renomované firmy z celé Evropy, desítky značek automobilů, unikátní sraz supersportů, americké klasiky a další originální exponáty, které Vám nabídnou úžasnou podívanou. To vše bude podpořené show na venkovní výstavní ploše i na pódiu v hale. Chybět nebude ani možnost focení s modelkami, soutěže na herních konzolích a spousta zábavy. 

Těšit se můžete samozřejmě na nás, kluky a holky z Escape6, a na elektrizující show, kterou pro Vás již tradičně chystáme. Abychom Vás ještě víc navnadili za námi přijít, můžete si spolu s námi připomenout naše fenomenální videa z minulých ročníků, která rozduněla celé výstaviště při audovizuální show! Všechny záběry jsme opravdu zachytili my a celé video je stejně tak naše dílo.

Tentokrát toho na Vás čeká mnohem více! V sobotu 1. 9. 2018 se s příchodem 18. hodiny uzavřou brány výstavy Escape6 Prague Car Festival. Ale jedna hala, hala Escape6, po šesté hodině ožije v nové podobě. Tmu protnou světla a lasery a energická hudba otřese i místy, kam ani sebevýkonnější reflektor nedosvítí. Na celé dvě hodiny totiž naší halu ovládne Escape6 Prague Car Festival Party!

Tak neváhejte a doražte první zářijový víkend do Letňan! Bude to velká akce, na které nesmíte chybět!

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.