Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Escape6 Prague Car Festival letos bude!
Luděk 24.08.2020 2738x

Escape6 Prague Car Festival letos bude!

Escape6 Prague Car Festival letos bude! Již v pátek 28. 8. začíná třídenní výstava zaměřená na úpravy automobilů. Výstava se tradičně koná na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Uvidíte přes 800 unikátních automobilů z mnoha směrů motorismu a po celý víkend pro vás bude připraven bohatý doprovodný program. Specializované sekce Tuning Cars, Racing Cars, Classic Cars, American Classics nebo Electric Cars nabízejí podívanou na unikátní automobily z celé Evropy.

Samozřejmě nebude chybět naše hala Escape6, ve které si budete moci prohlédnout nejen naše showcary, ale i řadu našich produktů. Přímo v naší hale bude probíhat program, na LED obrazovce za pódiem budeme promítat naše videa a mluvit o tématech souvisejících s tuningem a detailingem.

Bude to prostě našlapaná výstava, stejně jako každý rok. Navíc první automobilová výstava v ČR po těžkém období plošného zákazu všech výstav a hromadných akcí.

Tak určitě doražte, celý tým Escape6 se na vás bude těšit v hale 2D!

 

 

Opatření v rámci Covid-19

Escape6 Prague Car Festival je organizován v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatření, které nařizuje Vláda ČR. Pro návštěvníky z toho vyplývají tyto povinnosti a doporučení:
1. Ve všech vnitřních prostorách PVA EXPO PRAHA je nezbytné zakrytí dýchacích cest rouškou, šátkem či jinou látkou.
2. Celý areál PVA EXPO PRAHA je vybaven stojany s antibakteriálnimi gely na dezinfekci rukou. Prosíme využívejte je.
3. V případě podezření na zhoršený zdravotní stav se obraťte na zdravotnickou službu akce.

Děkujeme, že jste ohleduplní k sobě i ke svému okolí.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.