Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!
Jakub 12.06.2019 1471x

Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!

Tak jako každý rok, i letos vyráží tým Escape6 na největší tuzemský sraz amerických vozů, Lucky Cruisers Weekend!

Ani v pořadí 10. ročník srazu "detroitského železa" se nemůže obejít bez naší účasti, a proto už zítra vyrážíme do autokempu Merkur v Pasohlávkách, na jižní Moravě, a budeme tam až do neděle! A na co se v našem podání můžete těšit?

  • Stánek se špičkovou americkou autokosmetikou Meguiar's!
  • Novinky Meguiar's 2019 i dobře známý sortiment za zvýhodněné, srazové ceny!
  • Nové katalogy Meguiar's Brilliant Solutions 2019 zdarma!
  • Escape6 muscle show car Dodge Challenger R/T!

Tak neváhejte a doražte do Pasohlávek, a hlavně na stánek Meguiar's, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy, poradíme s výběrem produktů a zkonzultujeme s Vámi vše, co Vás bude z našeho oboru zajímat!

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie

Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend! Escape6 vyráží na Lucky Cruisers Weekend!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.