Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Escape6 vyráží na SEMA Show 2018
David 23.10.2018 1519x

Escape6 vyráží na SEMA Show 2018

To, že tým Escape6 vyráží na podzim do města hříchu - Las Vegas - na tu největší automobilovou výstavu na světě zaměřenou na tuning a úpravy, se stalo již každoroční tradicí. Letos však bude všechno trochu jinak. Mohlo by se zdát, že my sami jsme si již na atmosféru výstaviště Las Vegas Convention Center a výstavy SEMA Show zvykli (i když, řekněme si to upřímně, na něco takového se zvyknout nedá), a tak jsme se rozhodli, že tento rok si s sebou vezmeme posilu. Posilu v podobě dvou z Vás, kteří si na SEMA Show užijí svou premiéru.

SEMA Show 2018

Ale protože taková šance by se neměla dostat do rukou každému, naplánovali jsme v průběhu celé sezóny soutěž právě o cestu na SEMA Show, která vyvrcholila na výstavě Escape6 Prague Car Festival. Těsně před ní jsme na základě splněných úkolů vybrali pětici finalistů, kteří se mezi sebou utkali ve vědomostní soutěži, a to přímo na pódiu v naší hale Escape6. Tento finálový battle poslal na cestu do Las Vegas Michala, který si jako parťáka vybral svého kámoše Petra.

Nemusíte se však bát, že pro vás tím zábava skončila, právě naopak! Kromě kluků a týmu Escape6 se na cestu vydá i náš kameraman Márty a to z jediného důvodu - aby zaznamenal přesně ty pocity, když stojíte před pomyslnými branami SEMA Show a musíte vstřebat to nevstřebatelné množství vjemů a zážitků, které na vás tahle výstava chrlí na každém kroku. A všechny tyto pocity vám budeme v průběhu výstavy přenášet prostřednictvím nejen sestříhaných videí, ale i živých vstupů přímo z výstavy, nebo fotografií, které budou plnit náš profil na Instagramu. A věřte, že i my sami si moc rádi připomeneme jaké to je, když jste na SEMA Show POPRVÉ.

Věříme, že i vy budete alespoň zprostředkovaně sledovat dění nejen na výstavě s námi, a proto si můžete ve svých kalendářích označit týden od 29. října červenou fixou a my jen pro jistotu uvádíme kanály, kde se budete moci setkávat se spoustou materiálu z centra dění. Vyrážíme už 27. 10.!

Instagram:
Instagram

https://www.instagram.com/escape6.cz/

YouTube kanál:
YouTube
https://www.youtube.com/escape6tuning

Facebook:
Facebook

https://www.facebook.com/Escape6

Pokud náhodou netušíte, co je to SEMA Show (a tomu nikdo z nás nevěří), mrkněte na naše video, které ukazuje to nejlepší z výstavy 2016.

 

A jestli vám to nestačilo, a chcete mnohem víc, případně nakouknout i za oponu toho, co během cesty absolvuje náš tým, nenchte si ujít více jak hodinový dokument, který jsme pro vás natočili, a který byl jedním ze vstupních klíčů v naší soutěži o cestu na SEMA Show.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.