Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT
David 22.09.2020 646x

Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT

Nejnovějším přírůstkem do nabídky špičkových karbonových sání Eventuri je kit sání pro Mercedes AMG GTR, GTS a GT (s výjimkou 4-dvéřové verze). Toto sání je nejen technologickým, ale také optickým klenotem pod extrémně dlouhou kapotou tohoto luxusního GT. Pro dokonalé sladění můžete zvolit variantu v lesklém nebo matném povrchu na všech karbonových dílech. Ty vyplňují v podstatě celou přední část motorového prostoru a obsahují dvojici rozměrných airboxů navazujících na vstup do turbodmychadel, dva nasávače, které směřují vzduch od masky k samotným airboxům a středový kryt, který nese logo výrobce Eventuri a mimo to je připraveno pro přemístění plakety s podpisem konstruktéra AMG, který kompletoval tento motor.

Základem sání Eventuri pro GTR / GTS / GT je dvojice patentovaných airboxů ze 100% prepreg karbonu, které v sobě ukrývají suché sportovní filtry vyrobené přesně dle zadání Eventuri a splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu filtrace. Typickým pro Eventuri je obrácené usazení filtrů v boxech, díky čemuž je vnější stěna filtru využívána jako redukce z průměru v místě sání na průměr vstupu vzduchu do turba. To, co se tedy běžně děje na vzdálenosti několika centimetrů, probíhá v případě Eventuri na celé délce airboxu. Tím je zajištěno výrazně lepší proudění vzduchu a samotný obal z prepreg karbonu udržuje nízkou teplotu nasávaného vzduchu.

 

Přívod čerstvého vzduchu do obou airboxů zajišťuje dvojice přívodních trubic, které jsou také vyrobeny ze 100% prepreg karbonu. Ty jsou doslova uměleckým dílem z pohledu zpracování karbonových vláken. Z pohledu shora jsou zcela hladké a dokonale ladí se zaoblenou karoserií AMG. Na jejich spodní straně je ale dobře patrné jaké úsilí vyvinulo Eventuri pro maximální využití motorového prostoru. Různé prohlubně a výstupky přesně kopírují komponenty, které jsou pod sáním skryté, aby sání využilo každý milimetr prostoru využitelného pro zvětšení efektivity sání.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pak středový kryt motoru. Ten původní musel ustoupit rozměrným airboxům, nicméně, protože je tento kryt nositelem originální plakety se jménem konstruktéra daného motoru, nahradilo Eventuri díl vlastním krytem, který je pro umístění této plakety připraven. A aby bylo zpracování opravdu dokonalé, doplnilo Eventuri kryt o atraktivní vzorování karbonových vláken, které jsou zde pokládány do tvaru písmene V. Kromě přípravy pro umístění originální plakety AMG je pak na krytu umístěno logo Eventuri.

Sání Eventuri je dostupné pro modely C190 / R190 Mercedes AMG GTR, GTS a GT (mimo 4 dveřovou verzi vozu GT) a je nabízeno ve dvou verzích povrchové úpravy. Vybírat můžete z lesklého karbonu nebo z matného karbonu, který dokonale ladí zejména s matnými laky Mercedes AMG. Sání můžete zakoupit v odkazu zde:

Koupit

Fotogalerie

Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT Eventuri karbonové sání pro AMG GTR, GTS a GT


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.