Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Halloween v Escape6
Kristýna 18.09.2018 20173x

Halloween v Escape6

Neustále vymýšlíme něco nového a často šíleného, a tak s blížícím se Halloweenem jsme poprvé v historii naší firmy pro vás připravili noční akci v halloweenské atmosféře! Celá akce vypukne na naší prodejně v Čestlicích v pátek 19. října přesně s úderem konce naší běžné otevírací doby v 18:00 a bude trvat až do 22:00.

Seberte odvahu a přijďte do našeho potemnělého showroomu, kde na vás čekají nejenom halloweenské slevy ale také světelná a hudební show uvnitř i venku před prodejnou doprovázená děsivými skřeky i vlkodlačím vytím!

Událost na Facebooku

Celý tým Escape6 se na vás těší v hrůzostrašných převlecích, přidejte se k nám i vy s celou vaší rodinou a přáteli a ukažte i váš halloweenský kostým! Halloween v Escape6 není jen o nakupování, přijďte se třeba jen potkat a pobavit s dalšími automobilovými nadšenci!

Celá akce je zdarma, ale pozor, kdo se bojí nesmí do lesa!

Více informací na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2338750906352094/APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.