Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Halloween v Escape6
Kristýna 18.09.2018 20248x

Halloween v Escape6

Neustále vymýšlíme něco nového a často šíleného, a tak s blížícím se Halloweenem jsme poprvé v historii naší firmy pro vás připravili noční akci v halloweenské atmosféře! Celá akce vypukne na naší prodejně v Čestlicích v pátek 19. října přesně s úderem konce naší běžné otevírací doby v 18:00 a bude trvat až do 22:00.

Seberte odvahu a přijďte do našeho potemnělého showroomu, kde na vás čekají nejenom halloweenské slevy ale také světelná a hudební show uvnitř i venku před prodejnou doprovázená děsivými skřeky i vlkodlačím vytím!

Událost na Facebooku

Celý tým Escape6 se na vás těší v hrůzostrašných převlecích, přidejte se k nám i vy s celou vaší rodinou a přáteli a ukažte i váš halloweenský kostým! Halloween v Escape6 není jen o nakupování, přijďte se třeba jen potkat a pobavit s dalšími automobilovými nadšenci!

Celá akce je zdarma, ale pozor, kdo se bojí nesmí do lesa!

Více informací na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2338750906352094/APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.