Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Halloween v Escape6 - podrobné informace
Luděk 11.10.2018 6624x

Halloween v Escape6 - podrobné informace

Halloween v Escape6

Jestli jste si do teď nedokázali představit, co přesně se bude na Escape6 Halloween Party dít, tak nyní vám přinášíme detailní program. I přes všechny níže uvedené informace pro vás budeme mít připravená další překvapení! :)

Escape6 Halloween Party

Co?
Escape6 Halloween Party. To je akce, pořádaná v naší prodejně a před ní. Bude to oslava svátku všech svatých v potemnělé a strašidelné atmosféře. Uvidíte náš showroom tak, jak jste jej ještě nikdy neviděli!

Kdy?
Samozřejmě až po setmění, v pátek 19. 10. 2018 od 18 hodin. Plánované ukončení akce je ve 22:00.

Kde?
V prostorách před naší prodejnou i přímo v ní. Záleží kdo se jak bude bát a jestli se dovnitř vůbec odváží :)
Pokud jste u nás ještě nebyli, zadejte si Escape6 s.r.o. do Google map nebo Waze. Adresa je Čestlice 272, 251 01, Čestlice. Link na mapu.

Proč?
Ano, Halloween je původem anglosaský svátek, takže se můžete ptát proč ho slavíme u nás v Escape6. A důvod je prostý. Protože zastupujeme celou řadu amerických značek, tak nám je tento svátek blízký! A sranda přece musí být! :)

Co se bude odehrávat před prodejnou?
Před prodejnou bude mimo zaparkovaných upravených aut panovat opravdová strašidelná atmosféra. Z reproduktorů se budou ozývat strašidelné zvuky, vzduch bude plný mlhy, kterou budeme uměle vytvářet celou řadou mlhových strojů a celý náš objekt bude nasvícen světlomety a lasery pro dokreslení té pravé halloweenské atomosféry.

Co se bude odehrávat uvnitř?
Uvnitř našich kanceláří, skladu i prodejny bude panovat naprostá tma, kterou sem tam prořízne jen světlo svíčky nebo reflektoru. Dále bude prostor nasvícen UV světly, takže si na sebe nezapomeňte obléct také něco bílého, ať tu pěkně záříte. Ani v prodejně nebude nouze o strašidelné ozvučení a spoustu halooweenských rekvizit, včetně živých mrtváků a dalších strašidel.

Navíc jsme si pro vás připravili horor kino s velkoplošnou projekcí v naší zasedací místnosti. Odvážíte se vstoupit?

Bude v rámci této akce možné nakoupit za zvýhodněné ceny?
Ano, bližší detaily se dozvíte pár dní před akcí na našich sociálních sítích, nebo přímo na místě.

Mám si vzít masku?
Rozhodně! Všichni zombíci, strašidla, duchové, čarodějové a čarodějnice se tu budou cítit jako doma a budou vřele přivítání, a někteří možná i odměněni. Ale nebojte, není to povinné. :)

Musím přijet upraveným autem?
Vůbec ne! I přesto, že tu bude určitě k vidění spousta krásných aut našich zákazníků a fanoušků, tak tohle není tuning sraz. Můžete přijet čímkoliv, rodinným autem nebo winter károu. Je to hlavně o lidech! Živých i nemrtvých! :)

Je to vhodné pro děti?
Pro malé děti tato akce určená není. Necháme na vašem rozhodnutí, jestli je s sebou vezmete. Ale atmosféra bude opravdu strašidelná a nedoporučujeme ji pro děti mladší 13 let.

Je vstupné zdarma?
Samozřejmě, stejně jako na všech ostatních akcích, které pořádáme, je vstupné zcela zdarma.

Mohu na místě zaparkovat?
Parkování je možné přímo před prodejnou. V našem areálu máme dostatečnou kapacitu pro všechny návštěvníky této akce!

Tak neváhejte a přijďte si spolu s námi užít srandu i napětí v pátek 19. 10. 2018 do Escape6!
Odkaz na naší událost na Facebooku, kde můžete sledovat další novinky a případně potvrdit svou účast: https://www.facebook.com/events/2338750906352094/APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.