Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
 • Blog
 • Hybridní keramika - ta nejlepší ochrana pro Vaše auto, kterou si aplikujete zcela sami!
Jakub 17.07.2020 840x

Hybridní keramika - ta nejlepší ochrana pro Vaše auto, kterou si aplikujete zcela sami!

Ochrana laku na autě je pro řadu lidí stejně důležitá, jako hezky si předoucí motor, spolehlivě fungující brzdy nebo kvalitní palivo v nádrži. Chránit lak má smysl hned z několika důvodů:

 • ochrana udržuje perfektní vzhled laku po výrazně delší dobu
 • chrání lak před působením chemických a mechanických vlivů (kyselé deště, posypová sůl, ptačí trus, prach, nečistoty, oxidace apod.)
 • chrání lak před škodlivými vlivy UV záření
 • odpuzuje vodu a nečistoty
 • usnadňuje mytí, sušení a údržbu
 • oddaluje potřebu dekontaminace (tzv. "clayování") a leštění laku

Pro ochranu laku můžete volit mezi řadou produktů, od tradičních vosků s obsahem přírodní karnauby, např. G7014 Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Paste Wax, přes odolnější vosky využívající technologii syntetických pomylerů, např. G18216 Meguiar's Ultimate Wax Liquid, až po nejmodernější hybridní keramickou technologii.

Hybridní keramika kombinuje snadnost a lehkost aplikace a stírání typickou pro syntetické polymery a odolnost, trvanlivost a extrémní odpuzování vody, tzv. "hydrofobitu" typickou pro oxid křemičitý (SiO2). Spojením toho nejlepšího z obou technologií vznikla hybridní keramika - nejkvalitnější ochrana, kterou si můžete aplikovat sami v domácím prostředí - bez nutnosti profesionálního vybavení, odborných znalostí a pomoci profesionálního detailera!

Hybridní keramika je však vhodná na celou řadu různých povrchů, ne jen na lak karoserie! S hybridními keramickými vosky můžete spolehlivě ochránit celou řadu povrchů, např.:

 • lak karoserie
 • kola - všechny druhy vč. lakovaných, leštěných a chromových
 • nelakované plastové i gumové lišty, lemy, výdechy kapoty apod.
 • leštěné kovy, např. hliník, chrom, nerez a další
 • světla a ostatní čiré plasty
 • dřevěné a kovové dekory
 • a mnoho dalších!

V neposlední řadě je výhodou hybridní keramiky její kombinovatelnost s Vaším oblíbeným tradičním voskem. Navíc lze hybridní keramiku vrstvit, a tím dosahovat větší odolnosti a ještě lepších výsledků! V případě zájmu aplikujte dvě nebo tři tenké vrstvy hybridního keramického vosku s odstupem pár desítek minut, abyste měli jistotu, že ochrana Vašeho auta je na absolutně špičkové úrovni! Není to nutnost, ale my dobře víme, že mnoho "autíčkářů" si tak odolnou, hydrofobní ochranu rádo dopřeje. My jsme totiž úplně stejní... :-)

Ochraňte svůj vůz tekutým hybridním keramickým voskem G200416 Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax pro perfektní, dlouhodobou a extrémně hydrofobní ochranu - snadno a za méně než 30 minut nenáročné práce!

Po každém druhém až třetím mytí podpořte, posilněte a doplňte ochranu pomocí hybridního keramického vosku v rozprašovači, G190526 Meguiar's Hybrid Ceramic Wax, aby byla ochrana Vašeho auta neustále na maximální možné úrovni! Nezabere Vám to víc než 2 minuty času - jen lehce nastříkejte a spláchněte vodou! Tak snadné to je!

Kdykoli mezi mytím udržujte čistotu svého auta pomocí detaileru. Tímto geniálním přípravkem v rozprašovači jednoduše odstraníte lehkou nečistotu, prach, pyl, ptačí trus, zaschlé kapky vody apod. zcela bez námahy. A pokud si pro tuto práci vyberete hybridní keramický detailer G200526 Meguiar's Hybrid Ceramic Detailer, pak při každém použití budete posilovat hybridní keramickou ochranu, kterou na svém autě máte. Hybridní keramický detailer totiž skutečně posiluje ochranu na každém povrchu, na který jej použijete!

A pokud se Vám líbí všechny hybridní keramické produkty, není nic jednoduššího, než si je koupit jako celou sadu, navíc cenově zvýhodněnou! CERAMICKIT Meguiar's Hybird Ceramic Kit je tu právě pro Vás!

Stále váháte, zda je pro Vás hybridní keramika to pravé? Nebo Vás napadají další otázky týkající se autokosmetiky a správné péče o Vaše auto? Pak nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám všechny dotazy zodpovíme!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.