Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6
David 22.05.2018 1390x

Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6

Meister S1

Každý z nás máme nějaký ten automobilový sen. Když pominu sny o vlastnictví nějakého exotického hypersportu, na jejichž splnění mám ještě dost času, tím mým tuningovým snem bylo postavit výrazně rozšířené auto, které svými blatníky objímá nějaká ikonická kultovní kola. Základ v podobě vozu Subaru Impreza WRX by byl a dozrál čas jej posunout k jeho obtloustlejší podobě. A čím jiným začít než těmi ikonickými koly?

Mohlo by se zdát, že výběr je obrovský, ale když jsem vzal v úvahu potřebnou šířku a další parametry kola spolu s požadavkem na kultovní status kol (přece jen počítám, že si je chvíli budu užívat, tak ať to stojí za to), výběr se dost zúžil. Ale upřímně, od začátku jsem měl v hlavě jediná kola. Ta, která by mi visela na plakátu nad postelí, kdybych byl fanouškem plakátů. Ta, která mě pronásledovala snad na každém videu z jakékoliv zahraniční akce zaměřené na japonské vozy a která jsem provokativně potkával na světových akcích a výstavách, které jsme s týmem Escape6 navštívili. Třídílná japonská kola Work Meister S1 3P.

Meister S1     Meister S1

Work Meister S1 jsou mnohaletou stálicí v nabídce Work Wheels a přitom jejich design za ty roky nezestárl ani náhodou. Díky opravdové třídílné konstrukci jsem měl téměř nekonečné možnosti ve výběru šířky a zálisu a navíc jsem si mohl vybrat z několika provedení každého dílu kola. A zde pokračuje mé plnění snu o dokonalých kolech. Vždy jsem totiž toužil po bronzových kolech a do odstínu, který Work používá na límci jsem se zamiloval hned, když jsem je v této barvě viděl kdysi naživo při návštěvě SEMA Show v Las Vegas.

Třešničkou na dortu je pak rozměr kol, který celkem přesvědčivě vysvětluje, proč jsem sáhl rovnou po třídílných kolech. Samotná šířka kola 11,5" by ještě mohla hodně lidí nechat celkem v klidu. Přece jen v dnešní době už ani tyto rozměry nejsou zcela výjimečné. Ale dechberoucí je hodnota zálisu (ET), která vzhledem k zamýšlenému bodykitu v záporných hodnotách a vyšplhala se až na -52 mm! Výsledkem těchto parametrů je doslova monstrózní límec, který dává nádherně vyniknout právě matnému bronzovému lakování. Jednotlivé díly kola jsou pak spojeny tmavými obvodovými šrouby.

Jak vám je asi jasné, montáž takových kol si vyžádá dost zásadní úpravy na voze a pravděpodobně, až s ním budeme hotoví, se bude jednat o nejširší "civilní" Subaru Impreza v Evropě. Bohužel si však budeme muset na výsledek ještě všichni počkat. Ve finální úpravě se Impreza představí pravděpodobně až v průběhu sezóny 2019. Do té doby se budu snažit vás informovat o postupech přípravných prací a dalších dílech pro Imprezu, které dorazí prostřednictvím našeho Blogu. A pokud byste zatoužili vidět Work Meister S1 předtím, než je na vůz namontujeme, jsou k vidění v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy. ;-)

- David -

Meister S1    Meister S1

Fotogalerie

Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6 Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6 Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6 Japonské legendy Work Meister S1 pro showcar Escape6


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.