Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Kup podvozek ap Sportfahrwerke a získej zpět 100€
David 30.03.2021 6430x

Kup podvozek ap Sportfahrwerke a získej zpět 100€

ap Sportfahrwerke Cashback 2021

Ve spolupráci s německým výrobcem sportovních podvozků ap Sportfahrwerke vám přinášíme CashBack akci, v rámci které můžete získat 100€ zpět z nákupu nového výškově stavitelného podvozku. Akce je platná pro všechny, kteří si v období mezi 1.4.2021 a 30.6.2021 zakoupí libovolný výškově stavitelný podvozek ap Sportfahrwerke. Tato nabídka není limitována konkrétními modely a vztahuje se na kompletní nabídku výškově stavitelných podvozků tohoto výrobce, od vozů Alfa Romeo až po Volkswagen.

Koupit v Eshopu

Vše, co je třeba udělat, je zakoupit výškově stavitelný podvozek ap Sportfahrwerke, vyplnit registrační formulář v odkazu níže a pak se jen těšit na to, až se vám na účet vrátí celých 100€ zpět. Nezapomeňte pak na sociálních sítích označit své fotografie hashtagem #apCashBack a mít tak možnost vyhrát navíc řadu propagačních předmětů ap Sportfahrwerke. Odkaz pro vyplnění registračního formuláře najdete zde:

Formulář pro ap Cashback akci

Ve formuláři jsou kromě kopie faktury a bankovního spojení vyžadovány konkrétní informace o zakoupeném podvozku, které naleznete na jeho vnějším obalu:

ap Sportfahrwerke CashBack 2021

Kliknutím na tlačítko "Save 100 Euro CashBack NOW" souhlasíte s tím, že poskytnuté informace budou odeslány společnosti KW Automotive GmbH. Společnost KW Automotive GmbH se zavazuje nakládat s těmito informacemi v souladu s ochranou osobních údajů a pravidel platných pro tuto promo akci.

 

PODMÍNKY A PRAVIDLA PROMO AKCE ap CashBack:

1) Kampaň je organizována společností:
KW automotive GmbH, Aspachweg 14, 74427 Fichtenberg, Německo

2) Kampaň je platná pouze pro výškově stavitelné podvozky ap Sportfahrwerke zakoupené v období od 1.4.2021 do 30.6.2021 a uplatnitelná na podvozky pro vozy Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet / Daewoo, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mini (BMW), Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota a Volkswagen, pokud je pro daný vůz podvozek nabízen.

3) Zákazník po správném a úplném vyplnění a odeslání formuláře obdrží zpět na účet 100€ (vč. DPH). Přesná částka připsaná na účet se může lišit v souvislosti s aktuálním kurzem € a případnými bankovními poplatky spojenými s přijetím mezinárodní platby. Cashback je možné uplatnit jedním zákazníkem na pouze jeden podvozek ap Sportfahrwerke.

4) Všechny produkty, které nejsou v rámci akce zmíněny nebo byly dodány jako forma výhry v rámci jiné akce, jsou z této kampaně vyloučeny.

5) Peníze vám budou poslány bankovním převodem nebo přes PaPal. Účastník kampaně musí být vlastníkem bankovního účtu v zemi svého bydliště a musí v rámci registrace poskytnout detaily svého bankovního spojení společnosti KW Automotive GmbH / místnímu distributorovi ap Sportfahrwerke.

6) V případě, že je jsou místně na příchozí platbu aplikovatelné poplatky nebo zdanění, toto probíhá na straně příjemce platby.

7) Kampaně se mohou zúčastnit pouze zákazníci, kteří mají bydliště v zemi, kde byl podvozek zakoupen a kde je oficiální zastoupení ap Sportfahrwerke, které se podílí na kampani ap Sportfahrwerke CashBack 2021. Zaměstnanci společnosti KW Automotive GmbH, jejich rodinní příslušníci a osoby profesně spojené s touto kampaní se nesmí kampaně zúčastnit.

8) Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte s pravidly a podmínkami kampaně ap SportfahrwerkeAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.