Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Lepení fólie na našeho Focuse RS
Luděk 20.01.2019 880x

Lepení fólie na našeho Focuse RS

Takhle jsme připravovali našeho Focuse RS na výstavu Escape6 Prague Car Festival 2018. Pokud nás sledujete, tak už víte, jak to dopadlo. Ale teď se můžete zpětně podívat, jaká byla atmosféra v průběhu lepení.

I přesto, že je teď zima, už dáváme dohromady plány pro úpravy našich show cars v letošním roce 2019. Uteče to jako voda a jaro je tu za chvíli, takže už je nejvyšší čas začít se připravovat!

Doufáme, že vás i tohle video bude motivovat k dalším úpravám vašich čtyřkolých mazlíčků ;) A pokud potřebujete ještě více inspirace, navštivte kdykoliv náš showroom, ve kterém můžete vidět nejen našeho Focuse na vlastní oči, ale taky další hromady inspirace!

Další videa s chystanými i právě probíhajícími úpravy našich showcars coming soon! Letos toho bude fakt hodně, máte se na co těšit.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.