Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
  • Blog
  • Montáž ochrany spoileru Acexxon
David 28.07.2022 789x

Montáž ochrany spoileru Acexxon

Toyota Supra dostala doplněk, který sice není na první pohled vidět, ale pomáhá chránit díl, který naopak zásadně ovlivňuje její vzhled - karbonový spoiler 3D Design. Tímto doplňkem je univerzální ochrana spoilerů a nárazníků Acexxon.

Tu lze samozřejmě použít i pod originální nárazník, tuningové spoilery, dokonce i na boční prahy a další díly, kde může chránit lak vozu, nebo v případě karbonových spoilerů i samotnou strukturu karbonu. Není se tedy čemu divit, že je ochrana Acexxon často k vidění pod nárazníky snížených aut, spoilery BMW M Performance, karbonovými příplatkovými pakety apod.

Montáž je velmi snadná díky připravené oboustranné 3M VHB lepicí pásce, která dokonale drží na téměř jakémkoliv odmaštěném povrchu. Balení obsahuje 5 kusů ochranných pásků, přičemž 3 jsou vhodné pro rovnější část nárazníku a dva jsou upraveny tak, aby se daly výrazněji ohnout pro použití v rozích nárazníku. Po namontování není při běžném pohledu na vůz ochrana nikde vidět, ale přitom účinně chrání spoiler nebo nárazník při pohybu v patrových garážích, přejezdu retardérů nebo překonávání jiných terénních nerovností.

Originální ochranu spoilerů a nárazníků Acexxon můžete zakoupit zde:

Fotogalerie

Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon Montáž ochrany spoileru Acexxon


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.