Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
 • Blog
 • Naše prodejna je opět otevřena!
Luděk 26.04.2020 1450x

Naše prodejna je opět otevřena!

Konečně je to tady! Od pondělí 27. 4.2020 jsou naše prodejna i showroom opět otevřeny.

Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi Vám poradíme s výběrem doplňků na Vaše čtyřkolové miláčky. Opět si budete moci většinu našeho sortimentu osobně prohlédnout a inspirovat se. Samozřejmě si také budete moci na prodejně vyzvedávat zboží objednané přes internet.

Na přechodnou dobu jsme přijali následující opatření chránící Vaše zdraví i zdraví našich zaměstnanců:

 • Do prodejny vstupujte pouze s ústy a nosem zakrytými rouškou nebo jiným vhodným způsobem.
   
 • Uvnitř prodejny použijte připravenou dezinfekci na ruce nebo jednorázové rukavice (v prodejně k dispozici zdarma).
   
 • Dodržujte bezpečný odstup 2 m od ostatních zákazníků i od našeho personálu.
   
 • Maximální počet zákazníků na prodejně je omezen a bude se měnit podle aktuální situace, dodržujte prosím pokyny našeho personálu. V případě, že na prodejnu nebudeme moci vpustit další zákazníky, vyčekejte prosím před prodejnou do té doby, než některý ze zákazníků prodejnu opustí.
   

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu, a zároveň neohrozí zdraví Vás ani našich zaměstnanců.

Děkujeme, že jste s námi i v tomto těžkém období a těšíme se na vás v naší prodejně a showroomu!

Naše prodejnaAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.