Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Nové produkty H&R 06/2018
David 26.06.2018 759x

Nové produkty H&R 06/2018

Špičkový německý výrobce podvozkových komponentů H&R představuje řadu novinek ve svém sortimentu.

Pro nejnovější model Škoda Octavia RS přichází H&R se sadou sportovních pružin, které vůz sníží o 40 mm a dodají mu nejen sportovnější vzhled, ale také jistější jízdní vlastnosti na silnici.
Kompatibilní vozy: Škoda Octavia 3 RS (5E) Facelift
Objednací kód: 28833-4
Snížení: 40 mm

Škoda Octavia 3 RS Facelift na snížených pružinách H&R

Zcela novým produktem v nabídce H&R jsou výškově stavitelné pružinové kity. Ten je nyní dostupný také pro Audi S5 B8/B9 Facelift Quattro. Tento kit umožňuje přizpůsobit snížení světlé výšky vozu vašim potřebám nebo parametrům kol, pneumatik apod.
Kompatibilní vozy: Audi S5 B8/B9 Quattro Facelift
Objednací kód: 23007-1
Snížení: 20-40 mm

Audi S5 B8/B9 na stavitelném pružinovém kitu H&R

Volkswagen Polo GTI je stálicí mezi kompaktními hotchatchy a je často vyhledávaný sportovně založenými řidiči. Náklony vozu a vyšší posez mohou vůz dostávat častěji k limitu vozu. Snadným a účinným řešením je novinka v podobě sportovních pružin H&R se snížením světlé výšky o cca 35 mm.
Kompatibilní vozy: Volkswagen Polo GTI
Objednací kód: 28711-2
Snížení: 35 mm

Volkswagen Polo GTI na sportovních pružinách H&R

Ford Kuga přímo vybízí k použití i mimo asfaltové silnice. Ať už potřebujete zajet o víkendu na chatu, nebo si rádi vychutnáváte svobodu polních a lesních cest mimo ucpané dálnice, určitě oceníte možnost zvýšit světlou výšku vozu o 35 mm na přední nápravě a o 20 mm na zadní nápravě. S takovou úpravou vám už nehrozí kontakt s povrchem cesty ani v náročnějším terénu.
Kompatibilní vozy: Ford Kuga 2015- (DM2) s pohonem všech kol
Objednací kód: 28691-1
Zvýšení: +35/+20 mm

Forg Kuga 2015- zvýšený pomocí pružin H&RAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.