Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Nové produkty H&R 06/2018
David 26.06.2018 693x

Nové produkty H&R 06/2018

Špičkový německý výrobce podvozkových komponentů H&R představuje řadu novinek ve svém sortimentu.

Pro nejnovější model Škoda Octavia RS přichází H&R se sadou sportovních pružin, které vůz sníží o 40 mm a dodají mu nejen sportovnější vzhled, ale také jistější jízdní vlastnosti na silnici.
Kompatibilní vozy: Škoda Octavia 3 RS (5E) Facelift
Objednací kód: 28833-4
Snížení: 40 mm

Škoda Octavia 3 RS Facelift na snížených pružinách H&R

Zcela novým produktem v nabídce H&R jsou výškově stavitelné pružinové kity. Ten je nyní dostupný také pro Audi S5 B8/B9 Facelift Quattro. Tento kit umožňuje přizpůsobit snížení světlé výšky vozu vašim potřebám nebo parametrům kol, pneumatik apod.
Kompatibilní vozy: Audi S5 B8/B9 Quattro Facelift
Objednací kód: 23007-1
Snížení: 20-40 mm

Audi S5 B8/B9 na stavitelném pružinovém kitu H&R

Volkswagen Polo GTI je stálicí mezi kompaktními hotchatchy a je často vyhledávaný sportovně založenými řidiči. Náklony vozu a vyšší posez mohou vůz dostávat častěji k limitu vozu. Snadným a účinným řešením je novinka v podobě sportovních pružin H&R se snížením světlé výšky o cca 35 mm.
Kompatibilní vozy: Volkswagen Polo GTI
Objednací kód: 28711-2
Snížení: 35 mm

Volkswagen Polo GTI na sportovních pružinách H&R

Ford Kuga přímo vybízí k použití i mimo asfaltové silnice. Ať už potřebujete zajet o víkendu na chatu, nebo si rádi vychutnáváte svobodu polních a lesních cest mimo ucpané dálnice, určitě oceníte možnost zvýšit světlou výšku vozu o 35 mm na přední nápravě a o 20 mm na zadní nápravě. S takovou úpravou vám už nehrozí kontakt s povrchem cesty ani v náročnějším terénu.
Kompatibilní vozy: Ford Kuga 2015- (DM2) s pohonem všech kol
Objednací kód: 28691-1
Zvýšení: +35/+20 mm

Forg Kuga 2015- zvýšený pomocí pružin H&RAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.