Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Nové vůně Paradise Air jsou tady!
Jakub 29.06.2021 2610x

Nové vůně Paradise Air jsou tady!

Osvěžovače vzduchu jsou velmi oblíbeným doplňkem, bez kterého si spousta řidičů nedokáže jízdu za volantem vůbec představit. A jinak tomu není ani v řadě domácností či kanceláří. Proto jsme velice rádi, že Vás můžeme informovat o rozšíření naší nabídky osvěžovačů vzduchu amerického výrobce Paradise Air.


Naprostou novinkou v našem sortimentu jsou osvěžovače vzduchu v plechovce s tekutou náplní Paradise Air Passive Liquid Can, které provoní Vaši domácnost nebo kancelář. Součástí balení je skládací lněný list, kterým můžete jednoduše změnit intenzitu uvolňování vůně. V naší nabídce naleznete vůně Cherry, Black a Lemon Candy

 

Nejoblíbenější variantou osvěžovačů vzduchu jsou dlouhými roky prověřené vůně v plechovkách s pevným obsahem, které nehrozí vylitím. Řadu vůní v plechovce se třemi lněnými bloky uvnitř jsme pro Vás rozšířili o 4 nové druhy. Konkrétně jsme do nabídky přidali Višeň, Nové Auto, Meloun a Blue Lava.

 

A abychom udělali radost i těm z Vás, kteří preferují závěsné vůně, rozšířili jsme nabídku také o 3 papírové vůně v designu oblíbených vůní v plechovkách, Black, Island Escape a Red.

     

 

Jsme si jisti, že v našem širokém sortimentu si i Vy vyberete tu svou oblíbenou vůni, pokud se tak již nestalo. Americké osvěžovače vzduchu Paradise Air jsou totiž jednoznačnou volbou při snaze o podmanivé a působivé provonění Vašeho auta, bytu či kanceláře.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.