Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019
29.05.2019 768x

Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019

Letos se již po dvaadvacáté konala Autoshow Praha, tentokrát to bylo poprvé na výstavišti v pražských Letňanech. S naší společností Escape6 jsme měli tu čest být v celé své parádě přizváni k této účasti. A když SHOW tak pořádná.... a o tu jsme se samozřejmě v hale 2D postarali právě MY. 

V následujícím videu a galerii se o tom můžete sami přesvědčit.

 

Velké díky patří i Vám návštěvníkům za parádní atmosféru.

V tomto roce se s námi můžete potkat na našich dalších akcích a to už za necelý měsíc také v Letňanech, ale tentokrát na parkovišti před nákupním centrem OC Letňany, kde se bude konat akce Escape6 meet 2019. Nebo na akci Escape6 Prague Car Festival 2019, která bude probíhat poslední víkend v srpnu opět na Letňanském výstavišti.

Těšíme se na Vás!

 

Stay tuned!

Tým Escape6.

Fotogalerie

Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019 Ohlédnutí za Autoshow Praha 2019


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.