Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • PIAA světelné LED rampy S-RF
David 26.02.2021 2540x

PIAA světelné LED rampy S-RF

PIAA logo

Japonská společnost PIAA s tradicí již od roku 1963 přichází na trh s novou řadou LED světelných ramp s označením S-RF. Oproti vrcholné řadě se tyto nové rampy vyznačují štíhlejším tělem, které umožňuje snazší zástavbu, velkým výběrem velikostí od 6" (14,2 cm) po 40" (100,6 cm) a vynikajícím poměrem cena / výkon. Stejně jako je tomu u světelných LED ramp řady RF, využívají i rampy S-RF odrazovou technologii svícení, kdy každý LED zdroj světla osvětluje vlastní parabolu a díky tomu dokáže získat větší světelný výkon na každý Watt příkonu.

PIAA světelná rampa S-RF20

Všechny světelné rampy PIAA S-RF mají teplotu světla 5600 K (označována jako přirozeně bílé světlo) a oproti světlometům RF nabízí také kombinovaný tvar výsledného světelného kuželu (pro rampy od délky 20" / 52,6 cm). Ve výsledku tak část LED diod plní funkci dálkového svícení, zatímco krajní LED diody fungují jako rozptylové svícení, které rozšiřuje světelný kužel a osvětluje krajnici silnice či cesty. Všechny LED rampy PIAA S-RF jsou dodávány včetně kabelového svazku, který zahrnuje relé a spínač. Součástí balení jsou pak i boční nebo zadní držáky k uchycení světlometu.

Základní parametry světelných ramp PIAA S-RF:

  • teplota světla 5600 K
  • dostupné rozměry: 6", 9", 20", 30", 40"
  • světelný tok až 8100 lm
  • certifikace odolnosti: IP67
  • homologace: pouze pro model S-RF20 (ECE)
  • způsob uchycení: zadní nebo boční držák (součástí balení)

Kromě novinky v podobě světelných ramp PIAA S-RF pro vás i nadále dodáváme vrcholnou řadu světelných ramp PIAA řady RF, stejně jako oblíbené kulaté LED světlomety, které také využívají odrazovou technologii RFT. Kompletní sortiment přídavných světlometů, autožárovek, stěračů a klaksonů PIAA naleznete online nebo je k vidění na našem showroomu.

Prohlédnout produkty v e-shopuAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.