Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Prague Car Festival bude letos bez Escape6!
Jakub 06.09.2021 3534x

Prague Car Festival bude letos bez Escape6!

Pro Vás všechny, naše příznivce, zákazníky i fanoušky, kteří jste nás v minulých letech navštěvovali na výstavě Escape6 Prague Car Festival, přinášíme velmi důležitou informaci.

Na základě mnoha okolností spjatých s letošním ročníkem výstavy, jsme se po dlouhém zvažování rozhodli, že tuto akci, na které jsme nechyběli od jejího prvního ročníku v roce 2012, letos svou účastí, ani naším jménem v samotném logu a názvu výstavy, nepodpoříme.

Vězte, že rozhodování pro nás bylo velmi složité, protože nedílnou součástí této akce jsme byli dlouhých 9 let.

Halu Escape6, výstavní expozici, naše showcary ani holky a kluky z Escape6 tedy na výstavě Prague Car Festival, která proběhne na konci října, letos nenajdete.

Pevně věříme, že naše rozhodnutí přijmete s pochopením. Rozhodně Vám ale už teď můžeme slíbit, že budete mít možnost se s námi brzy potkat na některé z dalších akcí, které pro Vás připravujeme.

Vaše holky a kluci z Escape6APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.