Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!
Kristýna 26.05.2020 4568x

První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!

Začátek letošní sezóny byl pro nás všechny hodně těžký. Nemohli jsme se mnohdy vídat s našimi blízkými a přáteli a museli jsme oželet mnoho společenských akcí kvůli epidemii koronaviru a kvůli tomu vzniklým nařízení vlády. Vše zlé je pro něco dobré! Měli jsme alespoň konečně čas tunit naše káry v bezpečí naší garáže #vGaraziJeBezpecno. A je na čase je ukázat světu!

Konečně je tato nelehká doba za námi a celý tým Escape6 Vás srdečně zve na první tuning sraz této sezóny – Escape6 Meet 2020! Již popáté se setkáme na venkovním parkovišti Obchodního centra Letňany v Praze. Konečně se mohou milovníci aut potkat tváří v tvář a užít si novou sezónu upravených vozů na plné pecky!

Jak už jste u nás zvyklí, vjezd pro upravená auta a vstup pro všechny návštěvníky srazu je ZDARMA.

Těšit se můžete opět na tým Escape6, super káry, bohatý doprovodný program na profesionální stage, poháry pro nejlepší upravené vozy a hned několik překvapení.

První tuning sraz pro rok 2020 vypukne už v sobotu 20. června 2020!

Pro další informace sledujte naše sociální sítě a tuto událost na Facebooku.

Podívejte se na naše fotografie a videa z minulých ročníků.

Fotogalerie

První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude! První tuning sraz této sezóny Escape6 Meet 2020 se konat bude!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.