Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Snížení Dodge Challenger R/T pomocí pružin H&R
Jakub 25.09.2018 1620x

Snížení Dodge Challenger R/T pomocí pružin H&R

Pokud jde o světlou výšku auta, pak se každý centimetr směrem dolů počítá. A tak ani Challenger nemohl zůstat na sériové výšce. Blíž k zemi jej dostaly sportovní pružiny od legendární německé firmy H&R, a to konkrétně o cca 3 cm vpředu i vzadu.

Kromě snížení Challenger ztratil na typické americké "houpavosti" a nahradil ji příjemně tuhou, sportovní jízdní charakteristikou, která dává tomuhle americkému monstru více jistoty při jízdě i jiným než jen přímým směrem. :-)

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.