Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Snížení Dodge Challenger R/T pomocí pružin H&R
Jakub 25.09.2018 1195x

Snížení Dodge Challenger R/T pomocí pružin H&R

Pokud jde o světlou výšku auta, pak se každý centimetr směrem dolů počítá. A tak ani Challenger nemohl zůstat na sériové výšce. Blíž k zemi jej dostaly sportovní pružiny od legendární německé firmy H&R, a to konkrétně o cca 3 cm vpředu i vzadu.

Kromě snížení Challenger ztratil na typické americké "houpavosti" a nahradil ji příjemně tuhou, sportovní jízdní charakteristikou, která dává tomuhle americkému monstru více jistoty při jízdě i jiným než jen přímým směrem. :-)

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.