Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • V Escape6 jsme spustili chatovacího robota!
Jakub 24.03.2021 655x

V Escape6 jsme spustili chatovacího robota!

Chatovací okénko je jedním ze způsobů komunikace, kterou rádi využíváte. A my jsme se rozhodli Vám chatování ještě více zpříjemnit!

Spustili jsme pro Vás chatovacího robota, který se Vám přihlásí vždy, když si na našem webu www.escape6.cz rozkliknete vpravo dole červené chatovací okénko. ;-)

Náš robot se jmenuje Bender, byl smontován v roce 2995 v mexické Tijuaně a od roku 2013 pracuje u nás v Escape6. Postupně ho učíme podrobnosti k sortimentu tuningových a sportovních autodoplňků, které dovážíme a prodáváme, dokáže Vám zkontrolovat stav Vaší objednávky a umí jí také stornovat, nebo si s ním můžete popovídat o Escape6 a jeho týmu a autech, o životě, o politice, o alkoholu, o ženských, nebo si od něj můžete nechat říct vtip nebo básničku.

Pokud si ale nebudete chtít povídat s robotem, může Vás také přepojit na živého operátora, který se Vám budě věnovat v průběhu naší pracovní doby.

Náš Bender toho umí hodně a postupně se učí čím dál víc. Takže jestli se chcete dovědět něco ze světa Escape6 neobvyklými slovy drzého, přisprostlého robota, neváhejte kliknout na chatovací okénko na našem webu!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.