Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • V prosinci máme opět otevřeno i v sobotu!
Jakub 01.12.2021 2355x

V prosinci máme opět otevřeno i v sobotu!

Jak už to tak u nás bývá, i letos v prosinci pro vás otevřeme náš showroom i v sobotu. Všechny tři prosincové předvánoční soboty k nám můžete přijít nakupovat (nejen) vánoční dárky vždy od 9:00 do 13:00.

Pokud vám tedy pracovní i jiné povinnosti nedovolují navštívit nás v pracovní dny v rámci naší běžné otevírací doby, v prosinci to můžete napravit a přijet k nám do Escape6 i v sobotu! Tak doražte za námi, prohlédněte si náš showroom, nasbírejte inspiraci k úpravám svého vlastního auta a nakupte vánoční dárky pro své blízké.

Ježíšek na všechno nestačí, a proto je tu Escape6!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.