Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
Shop roku 2018
  • Blog
  • V prosinci máme otevřeno i v sobotu!
Kristýna 27.11.2018 313x

V prosinci máme otevřeno i v sobotu!

První tři prosincové soboty se pro vás otevřou dveře našeho showroomu a prodejny v jednom od 9.00 až do 14.00. Jestliže nemáte čas o naší běžnou pracovní dobu, je toto pro vás skvělá příležitost se k nám přijet podívat a vybrat si autodoplňky pro váš vůz pro novou sezónu 2019, a nebo nakoupit originální a praktický vánoční dárek pro automobilového nadšence ve vašem okolí.

Těšíme se na vás na adrese : Čestlice 272, 251 01 Čestlice!APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.