Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Video z naší Escape6 Halloween party 2019!
Luděk 17.12.2019 474x

Video z naší Escape6 Halloween party 2019!

Letošní, již druhý ročník Escape6 Halloween Party, který proběhl 25. 10. 2019, byl ještě strašidelnější a ještě nabitější dechberoucí atmosférou, kterou jsme společně díky vám ten večer vytvořili! Aut přijelo nespočet a davy lidí, strašidel a různých příšer proudily do našeho showroomu do pozdních večerních hodin. Děkujeme a doufáme, že i vy jste si tento výjimečný večer s námi pořádně užili a už teď se můžete těšit na příští ročník, který bude ještě strašidelnější!

Stay scared!

Váš tým Escape6

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.