Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Výškově stavitelné pružinové sady H&R
David 10.07.2018 1072x

Výškově stavitelné pružinové sady H&R

Výškově nastavitelný pružinový kit H&R

V roce 2017 představila německá společnost H&R novinku ve svém sortimentu v podobě výškově nastavitelných pružinových kitů. Jedná se revoluční produkt, který umožňuje plynule nastavovat výšku dle potřeby a přání a přitom zachovat originální tlumiče. Důvodem, proč H&R vyvinulo tento systém je čím dál rozšířenější používání elektronicky ovládaných tlumičů v prvovýrobě a touha po zlepšení jízdních vlastností a vzhledu při zachování možnosti volby jízdních režimů.

Všechny výškově nastavitelné pružinové kity jsou tak kompatibilní s elektronickými tlumiči DDC.

Nabídka vozů, pro které jsou tyto nastavitelné pružiny H&R nabízeny se neustále rozšiřuje, přičemž nejnovějším přírůstkem je většina vozů koncernu Volkswagen / Audi / Seat / Škoda vyráběných na společné platformě MQB. Zejména se jedná o vozy:

- Volkswagen Golf VII (včetně verzí GTI / R / GTD / Variant / Sportsvan)
- Škoda Octavia III (včetně modelu RS a Combi)
- Seat Leon 5F (včetně verzí Cupra / ST / FR)
- Audi A3 8V (včetně verzí Sportback / Sedan / Cabrio)

Základní vlastnosti výškově nastavitelných pružinových kitů H&R:

- sportovnější vzhled
- nižší těžiště vozu
- možnost plynulého nastavení výšky
- kompatibilní se standardními i elektronickými tlumiči
- zlepšení jízdních vlastností
- není třeba provádět žádná dodatečná nastavení elektronických tlumičů
- pružinové sady jsou opatřeny certifikátem TÜV

 

Kompletní a průběžně aktualizovanou nabídku výškově nastavitelných pružinových sad naleznete zde:
https://www.escape6.cz/podvozky/stavitelne-pruzinove-kity/h-r-idk31416/

Výškově nastavitelný pružinový kit H&R

Výškově nastavitelný pružinový kit H&RAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.