Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR
Jakub 09.06.2021 1903x

Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR

Pokud ve Vaší garáži dříme americká bestie ze stáje Mopar, která byla vyrobená pod značkou Dodge, RAM, Chrysler nebo Jeep, potom rozhodně doporučujeme věnovat pár minut čtení tohoto blogu!

Americká společnost Z Automotive totiž právě na tato auta nabízí několik možností zcela ojedinělé individualizace!

Všechny vozy Mopar mají v řídicí jednotce uzamčené množství funkcí, které Váš Mopar sice umí, ale při výrobě byl přístup k nim uzamčen, a Vy si je tak nemůžete užívat naplno. Jedná se například o využívání některých jízdních režimů, které jsou dostupné pouze na vrcholných motorizacích (Hellcat, Trackhawk, TRX), od sebe oddělené nastavení jízdních módů motoru a převodovky, či řadu komfortních funkcí.

Právě proto Z Automotive vyvinul TAZER! Flashovací modul do OBDII konektoru, kterým můžete uzamčené funkce řídicí jednotky zpřístupnit a užívat si je kdykoli budete chtít! Proč tedy nezpřístupnit např. jízdní režimy Sport, Track a Custom? Nebo s funkcí Line Lock nezablokovat přední brzdy, zatímco zadními poháněnými koly uděláte efektní burnout? A co když si chcete přidat na přední část vozu nebo třeba do zavazadlového prostoru či korby další kameru? Ano, i to dokáže TAZER zpřístupnit, a Vy tak odemknete zcela nové možnosti pro svou americkou bestii! O změně vzhledu palubního displeje, uvítacího ceremoniálu, deaktivaci otravného pípání při nezapnutých bezpečnostních pásech nebo funkci EasyExit pro snadné nastupování a vystupování ani nemluvě...

TAZER je zcela nepostradatelnou součástí výbavy každého Moparu, ze kterého chcete vyždímat i poslední kapičky jeho továrně skrytého potenciálu. Vaše auto totiž všechny ty skvělé funkce umí, teď však přišel čas jim popustit uzdu a užít si Váš Mopar na plné obrátky!

To ale není všechno, co Z Automotive na americká auta nabízí. Máte na svém autě originální či aftermarketový výfuk s klapkami, které regulují jeho zvuk při nižších otáčkách a rychlostech a chcete těm otravným regulacím dát sbohem a poslouchat zvuk svého auta v té nejsyrovější podobě?

Pokud je Vaše odpověď ano, pak rozhodně nepřehlédněte Z Automotive Inactive Exhaust Module! Tyto deaktivační moduly umožní odpojit ovládací motůrky výfukových klapek. Co to způsobí? Nic jiného, než že klapky Vašeho výfuku zůstanou trvale otevřené, zvuk linoucí se z jeho koncovek nebude ničím regulovaný, a Vy si tak budete moci užívat ten nejsportovnější projev, který Vaše auto umí! A navíc deaktivační moduly zajistí, že řídicí jednotka si ani nevšimne, že motůrky s klapkami nehýbou, a Vy se tak vyhnete otravným chybovým kódům a rozsvícení varovné kontrolky motoru!

Pokud chcete ze svého Moparu dostat skutečně vše, co je v jeho nitru ukryto, pak rozhodně nepřehlédněte naši nabídku komponentů Z Automotive! V případě jakýchkoli dotazů Vám rádi poradíme. TAZER i Inactive Exhaust Modul totiž na našich Moparech máme také a zcela na rovinu... neměnili bychom. ;-)

Koupit v Eshopu

Fotogalerie

Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR Z Automotive - moduly pro flashování řídicích jednotek vozů MOPAR


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.