Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
  • Blog
  • Zlatá kola Vossen EVO-4R na Lamborghini Huracan EVO
Luděk 18.02.2022 757x

Zlatá kola Vossen EVO-4R na Lamborghini Huracan EVO

Čekání bylo dlouhé, ale už jsou tady! Ještě v dostatečném předstihu před začátkem sezóny dorazila nová kola VOSSEN EVO-4R na náš projekt Lamborghini Huracan EVO. Konkrétně se jedná o nový model ze série kovaných kol VOSSEN Forged EVO R series. Rozměr na přední nápravě se změní jen mírně na 9x20, ale na zadní jdeme nahoru jak se šířkou, tak i průměrem. Zadní kola tak narostou z 20" na úctyhodných 12,5 x 21".

Kola VOSSEN forged series jsou vyráběna v USA v Miami a jsou 100% made in USA.

Více v našem videu:APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.