Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

CARACTERE kompletní přední nárazník pro Audi Q5 (8R2) Facelift r.v. od 2013 s originálními mlhovými světlomety, Varianta pro SQ5

CARACTERE kompletní přední nárazník pro Audi Q5 (8R2) Facelift r.v. od 2013 s originálními mlhovými světlomety. Materiál: PU/RIM. Evropská homologace TÜV.Celý popis

37 322
Cena je včetně DPH
Varianta:
pro SQ5
vozy s originálními mlhovými světlomety
35 447 Kč
pro SQ5
37 322 Kč
Značka: Caractere
Kód: CAQ5_101_112_AB_S
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

CARACTERE kompletní přední nárazník pro Audi Q5 (8R2) Facelift r.v. od 2013 je vyroben ze špičkového materiálu PU/RIM, který je používán i pro výrobu továrních dílů karoserie. Vyniká vysokou pružností a odolností.

Technická poznámka:

  • Díl je dodáván v základním provedení určeném pro finální spasování a lakování
  • kompatibilní s originálními ostřikovači světlometů a APS (Acoustic Parking System)
  • Možnost za příplatek také varianta s ostřikovači světlometů - nebo ACC (Adaptive Cruise Control). Pokud budete mít zájem o jedu z těchto varianta prosím kontaktujte nás.

Belgická společnost CARACTERE se zabývá vývojem a výrobou špičkových doplňků pro vozy Audi a Volkswagen. Produkty CARACTERE se vyznačují precizním zpracováním a moderním designem, který dodá sportovnější vzhled původním křivkám vozu. Díly navíc vypadají díky použitým mřížkám a tvarům jako originální tovární díl. CARACTERE je dnes jednou z nejznámějších světových společností zabývající se úpravou automobilů.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je přímým dovozcem kompletního sortimentu CARACTERE do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.