Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

COBB Tuning 3" turboback sportovní nerezový výfuk pro Subaru WRX/STI SEDAN 2011-2014

Turboback výfuk COBB Tuning o průměru 3" pro Subaru WRX/STI SEDAN 2011-2014 se skládá z komponentů, které zajišťují nárůst výkonu, vynikající zpracování a zesílení sportovního zvukového projevu. Součástí sady turboback je 3" Downpipe s litou přírubou a sportovním katalyzátorem a 3" cat-back výfuk.Celý popis

66 333 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: COBB
Kód: 515332
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tento výfukový systém byl navržen tak, aby představoval vše, po čem toužíte při výměně výfuku za sportovní díl. Je navržen pro optimální výkon, vynikající vzhled a zvuk a vysokou odolnost díky konstrukci z nerezové oceli.

Základní vlastnosti:

  • vyrobeno z nerezové oceli 304
  • CAD navržená litá příruba pro maximální průchodnost výfukových plynů od turba
  • optimalizované proudění spalin
  • osazeno sportovním metalickým katalyzátorem
  • příruby pro originální i aftermarket lambda sondy

Turboback systém se skládá z:

1. COBB Downpipe (svod od turba) - začíná litou přírubou navrženou pomocí CAD softwaru, která svádí výfukové plyny od turbodmychadla. Tvar a povrch je navržen tak, aby byly výfukové plyny s co nejmenšími turbulencemi odvedeny do sportovního metalického katalyzátoru. Ten otevírá dveře skutečnému potenciálu vašeho vozu. Celý díl je vyroben ze špičkové nerezové oceli.

2. COBB Cat-back (střední a koncová část výfuku) - udržuje hluk na přijatelné úrovni splňující hlukový limit 95 dB, ale zároveň dodává vozu hlubší a výraznější zvukový projev. Všechny montážní body odpovídají originálnímu výfuku, což usnadňuje instalaci. Stejně tak veškeré montážní příslušenství a těsnění je součástí balení. COBB cat-back výfuk je vyroben ze špičkové nerezové oceli pro maximální životnost a odolnost.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.